Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, tényleg olyan nagy...

Lányok, tényleg olyan nagy dolog volna?

Figyelt kérdés

Miért van az, hogy adott esetben beszélgetek egy lánnyal itt gyakorin. Úgy tűnik minden, hogy szimpatikus vagyok, értelmesnek talál, levelezések követik egymást.


Majd elérkezünk ahhoz a sarkalatos ponthoz, hogy képet is cserélnénk, mivel már számos lényeges információt, tulajdonságot megosztottunk egymással.


Aztán a hölgy nem küld elsőként képet, inkább tőlem kéri. Rendben, ez nem gond, teljesítem a kérést. Utána viszont nemhogy képet nem küld magáról, hanem simán megszakad a kapcsolat. Legalább annyit írhatnátok, hogy bocsi, de nem jössz be külsőre. Tényleg, ekkora teljesítmény vagy erőfeszítés volna számotokra?


Sajnos ezt többször is megtapasztaltam.

Élőben is előfordult, hogy valamirevaló válasz nélkül koptattak. Nem kell itt nagy dumákat tolni, de egy normális válasz is ekkora kérés?


Jelzem, nem az a srác vagyok aki nem ért a szóból. Tisztában vagyok azzal, ha egy lány nemet mond, akkor az úgy is marad és megmásíthatatlan a döntése.


Nem a visszautasítás a szörnyű vagy szomorú, hanem annak a mikéntje.



2015. febr. 1. 19:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Szopacs.
2015. febr. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ez nem csak a lányoknál van igy..

Most tapasztaltam ezt egy fiúnál ..

2015. febr. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én ezt pont fordítva tapasztaltam

lány vagyok

2015. febr. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nehéz megtenni, mert valószínűleg tartanak valamitől. Mondjuk leqrvázástól, zsarolástól, értetlenségtől, vagy egyéb agresszív válaszreakciótól.


Amúgy jah, nem túl tisztességes - de a félelem nagy úr.

2015. febr. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nálunk volt képcsere is. És a randira nem jött el és végleg eltünt.

Lány vagyok

2015. febr. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 LazyJones ***** válasza:
Egyet értek. Lehet, szimplán troll, vagy ennyire nulla egyesek szociális kultúrája....
2015. febr. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
fordítva is igaz
2015. febr. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is fordítva van.Persze nem cáfolom meg hogy vannak lányok akik ezt megteszik. :/
2015. febr. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!