Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ezek után rá merjek írni?

Ezek után rá merjek írni?

Figyelt kérdés
Van egy csaj, modell.nagyon régen beszélgettünk,csak facebookon ismerem, 50km re lakik tőlem,néha volt hogy nem írt vissza és akkor én olyan untató meg idióta szövegeket írtam neki hogy már 2 éve nem ír vissza semmire és chatről is letiltott viszont pár napja onlineba látom szóval visszarakta magát onlinera számomra.Meg nagyon elkezdtem már az elején hogy ő nekem mennyire tetszik,szerelmes vagyok belé stb,regényeket irtam neki tiszta bókokkal áhh.. nagyon idióta voltam hozzá és nagyon megbántam,de közbe bökdösdük egymást..Nagyon jóvá akarom tenni és nem adom fel!! Rá merjek írni most hogy így onlineba van? És hogy hozzam életbe a beszélgetést hogy olyan legyen mint régen?
2015. febr. 2. 00:08
 1/9 anonim ***** válasza:
ne
2015. febr. 2. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Próbáld meg nincs veszítenivalód, de ne unalmas szöveget írjál neki.
2015. febr. 2. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ahogy ezt előadod, inkább ne. Ha nagyon akarsz, megpróbálhatod, valószínűleg régi beszélgetéseket nem látja már, legfeljebb megint letilt két évre.
2015. febr. 2. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha megint leakarod magad egetni...hat felolem.

Mindenesetre, ha nem vagy penzes , sem jokepu sokat ne varj a ribitol, max. kirohog a bnoivel.

2015. febr. 2. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Akkor ezt már az elején elrontottad :S

Egyébként ráírhat valami normálisat,de a modellek nem arról híresek hogy face-en ismerkedjenek.Inkább élőben találkozz vele.Modellként biztos egy csomó helyre jár, szóval tudd meg hogy hol lesz legközelebb,és legyél ott te is.

2015. febr. 2. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Most nagyon meggondolnám amit írok neki,de ti mit javasolnátok mit irjak neki? egyszer elmegyek abba a buliba,lakik ott egy haverom
2015. febr. 2. 00:37
 7/9 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok: Nem tudom,milyen viszonyban voltatok,de szerintem úgy találkozz vele,hogy előtte nem szólsz. Gondolj bele,most tiszta lappal kezdhetsz. Vagy valami ilyen is jó lehet: ..látom,te is mész xy-ba,én már voltam ott,most is megyek mert jó szokott lenni...

Okosan,mert modellként bárkit megkaphat :)

2015. febr. 2. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Azt meg nem tom mikor megyek majd talan valamikor nyaron,de ha most rairok akkor hogy kezdjem? mivel mar tobbszor leegettem magam elotte.. most egyenlore az a celom hogy ujra beszelgessunk ugy mint regen..
2015. febr. 2. 18:49
 9/9 anonim válasza:
Szerintem ne dicsérd agyba-főbe, egyszerűen írj annyit, hogy örülök, hogy újra online vagy, régen nem beszélgettünk már. Esetleg vmi jót írj magadról, mi történt az elmúlt 2 évben és kérdezd meg, hogy nála van változás? Vagy vmi hasonló, de ne azzal kezd, hogy küldesz neki regényt, verset, érzelmeket írsz, stb. Aztán lehet, hogy rögtön nem is válaszol, de ne sürgesd, adj neki időt.
2015. febr. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!