Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tetszik egy srác! Merjek neki...

Tetszik egy srác! Merjek neki írni?

Figyelt kérdés

Évfolyamtársak vagyunk. Nekem ő már tavaly megtetszett de nem léptem. Viszont két hete összefutottunk egy buliban és ott ő elég részeg volt, én annyira nem, de smároltunk meg beszélgettünk. Azóta nem volt köztünk semmi, még csak nem is beszéltünk. Alapjáraton elég visszafogott egy fiú, és most nem tudom eldönteni, hogy merjek e valamit tenni vagy hagyjam inkább.

Gondolkodtam, hogy megírom neki, hogy ő nekem egyébként bejön, csak félek hogy talán vissza se ír. Bár úgy érzem, nincsen mit vesztenem, utolsó évesek vagyunk a gimiben. Még ha nem is akar semmit, legalább megpróbáltam és az élet meg megy tovább.:)

Mit gondoltok?

18.L



2013. okt. 25. 13:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Írj :)
2013. okt. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ne írj... élőben mondd el...
2013. okt. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Élőbe félek.:D meg sosincs magában ha látom, aztán így félrehívni meg nem akarom.
2013. okt. 25. 20:13
 4/4 anonim válasza:

Lehet, hogy félsz élőben, de hidd el, sokkal jobb, mint facen:DD facen nem tudod, ki van a gép előtt aki éppen ír neked... :) és félreérthető dolgok is történhetnek pl. nem ír vissza az illető és azt hiszed, azért, mert nem kedvel, közben a facenek van valami hibája, stb. :))

Hajrá!:D

Uccsó voltam... :)

2013. okt. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!