Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy tudom egyértelműen...

Hogy tudom egyértelműen megállapítani, hogy egy lány vonzódik hozzám?

Figyelt kérdés
Én az ilyen dolgokhoz nagyon hülye vagyok. Csak olyan lányokkal sikerült eljutnom csókig, akik gyakorlatilag felszedtek engem. Szerintetek ez gáz? A fiúnak kellene kezdeményezni? Mert nekem gyakorlatilag nagyon tetszett a dolog, hogy nem kellett törnöm magam, meg beszélni, hogy milyen szép, hanem csak jöttek és fogadni kellett a labdát. Megesett már, hogy beszélgettem egy lánnyal, de nem mertem megcsókolni, mert attól féltem, hogy nem akarja, és tartottam a megszégyenüléstől is. Esetleg tippek? Hogy veszem észre ha bejövök egy lánynak? 18/F
2015. febr. 2. 09:40
 1/1 anonim ***** válasza:

Nyúlj alá ha pofon vág nem kellesz neki, ha nem akkor minden ok:XDDD

Nem komolyan, én is ilyen vagyok, eddíg mindíg a csajok "szedtek" fel, de engem nem zavar mert szerencsére elég sürűn előfordul, így nem is érdekel hogy én kezdeményezzek:)))

De nem hiszem hogy baj lenne ezzel.

Észrevenni észreveszem csak nem lépek semmit hasonló gondolatok miatt mint te.

29

2015. febr. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!