Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi lehet velem a gond?

Mi lehet velem a gond?

Figyelt kérdés

26 éves vagyok. 1 komoly párkapcsolatom volt, ez több évig tartott, együtt is laktunk. Ennek lassan 2 éve vége. Azóta semmi. Nem találkok egy lányt magamnak. Ismerkedni is nehezen megy. Pedig alig vagyok otthon, bár bulizni alig járok. Nagyon sok hobbim van, bár ezek sportok. Ahol elég kevés lány van.

Ha nagy nehezen megismerkedek valakivel, ahogy kezdem jobban megismerni kiábrándulok belőlük. Legutobb pedig nem ábrándultam ki, hanem beleestem, de elrontottam.

Nem vagyok csúnya, van normális állásom, autóm. A testalkatom a sportok miatt elvileg ideális. Mások szerint nagyon jó humorom van, kedves vagyok.

Mit rontok el, hogy mégis egyedül vagyok? Hol kellene ismerkednem? Mi sz amin változtatnom kellene?



2015. febr. 2. 10:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem benned semmi hiba nem lehet, hanem tényleg ilyen nehéz az ismerkedés annak, akinek elvárásai vannak. De ne add fel. Akinél "elrontottad" a dolgot, azt nem lehet visszacsinálni?
2015. febr. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szerintem nem veled van a hiba, ahogy az előző hozzászóló is írta. Mostanság nehéz ismerkedni, mert a lányoknak nagyon magas az elvárásuk a partnerrel szemben, de önmagukkal szemben nem. Nehéz gyöngyszemeket találni:)

19/L

2015. febr. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!