Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Családdal voltunk ma itt-ott...

Családdal voltunk ma itt-ott majálisozni. Egész nap alatt egy nő nem nézett rám érdeklődően. Se mosoly se oldalpillantás. Rossz lett a kedvem. Mi lehet velem a gond? F/25

Figyelt kérdés
2014. máj. 1. 17:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak én könnyeztem be ezen a nevetéstől?
2014. máj. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Rossz a kedved. szerintem.
2014. máj. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Rám se néznek a lányok sehol... De kb. senkire! Ez nem attól függ, hogy nézünk, hanem a lányok alapból nem nyitnak a világ felé valamiért!
2014. máj. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

hogy nézünk ki*


elírtam az előbb...

második válaszoló vagyok.

2014. máj. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Valaki árulja már el nekem miért elvárás egy nőtől, hogy minden pasira vigyorogjon? Most komolyan mosolyognom kéne minden vadidegen pasira, hogy valakinek érezze magát? És ha nincs kedvem, vagy épp nem érdekel az utcán/parkban körülöttem lévő többi ember komolyan akkor is úgy kéne tennem mitha már a puszta látványa is csoda lenne. (ok túlzás de szerintem értitek a lényeget)


Én is voltam ma majálison, nem tudom megnéztek-e marhára nem is érdekelt. A barátaimmal foglalkoztam. Miért kell folyton a köryezettel foglalkozni, a kérdező is itt nyíg ahelyett hogy ott kinn jól érezte volna magát. Miért nehezítitek meg a saját életeteket ennyire?

2014. máj. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!