Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Visszautasított a lány,...

Visszautasított a lány, kérdezte miért hanyagolom mostanság, jó hogy NEM ezt válaszoltam?

Figyelt kérdés

Tehát elhajtott, kétszer is, de nem kinos neki ha találkozunk, örül nekem, stb. és most (talán) pasija is van.


De nyilván kevesebbet foglalkozok vele. Egyszer odajött, hogy mostanság kevesebbet foglalkozom vele. Első gondolatom az volt, hogy


"igen, lehetek őszinte? Nem haragszom rád, légy boldog azzal akivel vagy, de ez fáj nekem igy. Nem tehetsz róla, csak nekem igy könnyebb"


... szerencsére kivágtam magam valami mással. Mondhattam volna? Vagy ez túlzott őszinteség lett volna?


2015. febr. 2. 21:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincs TÚLZOTT őszinteség. Jobban jártál volna, ha elmondod, mert az tiszta helyzet.
2015. febr. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Legyél férfi és mondd el neki ezt.
2015. febr. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nővel sosem szabad őszinte lenni!

(kivétel a barátnő, de néha még azzal se)

2015. febr. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
siman mondhatod kovi alkalommal. hasonloan jartam csak tolem szamon kerte hogy hova tuntem el miert nem keresem, megmondtam neki hogy nekem nemet mondott nem szeretnek "csak" barat lenni van mar eleg.... es kesz
2015. febr. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
oké... csak ezzel féltem, implicit módon belezavarhatok a mostani kapcsolatába + ez egy ilyen "pincsikutya" effektus
2015. febr. 2. 22:05
 6/6 GipszI ***** válasza:
Nem pincsikutya ha őszinte vagy. Inkabb vállald magad meg a szándékaidat is :)
2015. febr. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!