Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A szakáll kompenzálja a...

A szakáll kompenzálja a kisfiús arcot?

Figyelt kérdés
Az nyilvánvaló, hogy a 15 éves kockagyerekre emlékeztető fej nem sokaknál nyerő. Viszont szakállal meg lehet menteni, ami még menthető, vagy ugyanolyan taszítónak tűnik vele az ember, mint nélküle?

2015. febr. 3. 22:44
 1/7 RRR ***** válasza:

passz

viszont nyalásnál csiklandozod a csajt:DDD

2015. febr. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy hogy nő és milyen sűrűn. Én fél éve növesztettem szakállat, az emberek szerint jól áll, meg férfiasabban nézek ki. De nekem sűrű nő és mindenhol. Szóval a kérdés csak az, hogy neked hogy nő?


19/F

2015. febr. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
40%
Szakállas óvodás leszel, tehát még röhejes is.
2015. febr. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha erős szőrzet, tehát sötét színű, akkor igen. Ha ilyen kisfiús szőkés/barnás, akkor csak hülyén néz ki. Minden esetre a borosta menő. :D
2015. febr. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
időhiány soo idiot
2015. febr. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

@1

De óvodásarccal addig se jut el az ember, szóval ugyanott tartunk. :D


@2

Lassan, de egészen sűrű. Mondjuk van mindkét oldalt úgy nagyjából 1-1 centi kihagyás, viszont olyan szimmetrikusan, hogy még szándékos dizájnelemnek is lehetne tekinteni első ránézésre.


@3

Jó, és akkor szerinted mit kezdjek magammal? :D (Az "öld meg magad" már régi poén.) Talán az egyetlen része az embernek, amit nem tud sehogyan se átformálni, az az arca.


@4

Megfontolandó, köszi! Szerencsére sötétbarna, de én amúgy is úgy tudom, a haj és az arcszőr színe mindig megegyezik.

2015. febr. 3. 22:57
 7/7 anonim ***** válasza:
Arcőrszettel én kinézek annyinak, amennyi vagyok, nélküle viszont még a sört se adják oda. Kb 3-4 év mínusz.
2015. febr. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!