Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Milyen az idealis lany kulseje?

Milyen az idealis lany kulseje?

Figyelt kérdés

Erdekel, mert en meg addig nem jutottam el, hogy setaljak egy fiuval..

17/L



2015. febr. 4. 22:31
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Nagyon nehéz megfogalmazni, talán leginkább ami fontos, hogy nagyon szép arca legyen, szép, aranyos mosollyal kevés sminkkel. A kisugárzás is nagyon fontos, ne azt sugallja felém, hogy a fél város ágyában volt már, hanem azt hogy picit visszahúzódóbb. Közepes mell, ne legyen nagy, de túl kicsi se. Formás, arányos test, jó stílusérzék az öltözködéshez.

Számomra ilyen a tökéletes külső!

2015. febr. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

# 10/11 Időpont ma 22:37


De tudod hogy butaságot írsz? Ki mondta hogy nem fontos a külső? azt írtam tuti nem az miatt nem sétált senkivel sem.


Minden külsőre van "vevő".

2015. febr. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
91%

A pasiknak csak a jó csajok kellenek; kicsi derék, jó segg, nagy mellek, sz3p haj, és mellé persze az ezer dollárt érő arc, mert hát a tökéletesség elengedhetetlen. A molettebb/átlagosabb/csúnyácskább lányokkal inkább csak haveri szinten mozognak... mert a farkuknak nem kellenek. Ez van, ilyen az élet, én ezt akkor értettem meg, mikor a barátom elhagyott egy bombázóért. Itt ez az Emily Ratajkowsky (bocs ha rosszul írtam), egy tökéletesnek beállított nő, pedig szerintem se eleje, se hátulja. De ez kell a népnek, ehhez van állítva a mérce. Minden pasi hasonlóakat képzel el, ha szexről vagy kapcsolatról álmodik.

Szerintem fele külső, fele belső miatt nem voltál még fiúval sehogy. Sajnálom, biztos valahol pancsernek érzed magad, de valamiért úgy érzem, pici az önbizalmad - amit nem csodálok. Senki sem építi, hacsak nem vagy Kylie Jenner vagy VS modell. Foglalkozz magaddal, a jövőddel, a pasikat meg hagyd. Éretlenek, nem látnak tovább a média füstjénél.

25/L

2015. febr. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
13: azt hiszem leirtad, amit legbelul erzek valojaban. Oriasi pacsi jar neked! Ideje szembenezni vele, hogy korcs a vilag.
2015. febr. 4. 22:52
 15/17 anonim ***** válasza:

Tény, hogy a sportos lányokat szeretem, ez ellen nem fogok vitatkozni... De egy duci lány igenis lehet szép! 2,5 évig volt kövér barátnőm, és amíg együtt voltunk, igenis szerettem, pedig nem kevés túlsúly volt rajta. Komolyan gondoltam, hogy mindenkinek az az ideál, akit éppen szeret. Nem kell 35-24-35, nem kell darázsderék, nem kell az, hogy hatalmas, feszes cicijei legyenek a karcsú testéhez. Mindenkinek vannak elképzelései, ezeket látják, de mikor jön a szerelem, akkor minden addigi ideál felkerül a polcra és elő sem kerül egészen szakításig.


Legyetek elégedettek magatokkal, szépek vagytok!

2015. febr. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Ez kedves volt. :) bar en nem vagyok kover, mar nem lehet annak nevezni. Valaki fraszt kap attol, hogy erosebb vagyok combban, de hat ez van... mar lesz*rok mindenkit.
2015. febr. 4. 23:04
 17/17 anonim ***** válasza:

Ha "nagymenőcsávót" akarsz akkor nézz meg pár képet egy felnőtt filmekben szereplő hölgyről készült képet és úgy

Ha meg egy normálisat akinek nem azért kellesz mert jól nézel ki hanem mert tényleg szeret akkor tökmindegy.

És mivel ez egy relatív kérdés nem tudok leírni pontos megfogalmazást de a saját véleményem leírom: magasság nem számít sokat de min 5cm-el legyen nálam alacsonyabb(minél kisebb annál jobb nekem[de 1,5 fejnél ha többel kisebb az már nem jó]), testtömeg:az azért függ a csontozattól tehát mind1, zsír:ne legyen túl sok de olyan se legyen hogy a bőrét átbökik a csontjai(csontokkal csak a kutyák játszanak), arc:ez a legfontosabb számomra én nyak fölött döntök ami fontos hogy a forma illeszkedjen a testalkathoz valamint a haj forma illeszkedjen hozzá, derék/csípő(sosem tudtam megkülönböztetni[amikor az emberi testet tanultuk pasziánszoztam az asztal alatt]):illeszkedjen a testalkathoz és jól át lehessen fogni, testalkat:illeszkedjen azokhoz amiknek ehhez kell illeszkedni, mell:a túl nagy az már sok a túl kicsi az nem hozza izgalomba az embert kb. a kettő közötti állapot jó és fontos hogy szép formás legyen, fenék: NE legyen nagy csak annyira hogy ne olvadjon bele a combba de szép formás és feszes, comb:jó ha van mit fogni rajta(de a túl zsírosodást érdemes elkerülni), láb(comb+comb alatt): comb tetejétől a talpig tartó távolság max 20cm-el haladja meg a comb tetejétől a fejtetőig távolságoz.

Ha valamit kihagytak de érdekelne akkor nyugodtan írj privátban és leírom.

2015. febr. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!