Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Milyen számotokra egy...

Lányok! Milyen számotokra egy ideális férfi?

Figyelt kérdés

Belső tulajdonságokra lennék kíváncsi:)

Milyen legyen, hogy viselkedjen, defináljatok nekem egy álompasit:)



2014. dec. 22. 20:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
56%

Belsőre ne aggódj, le fognak írni mindent, de idővel rájössz, hogy leszarják a belsőt, mert elsőként úgyis a külsőre akadnak rá, ha a belső nem tetszik, akkor meg szakítanak.

A nagy titok revealed!

2014. dec. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
56%
Hogy kevesebb anyázás érkezzen: tisztelet a kivételnek.
2014. dec. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
67%
# 2 anyád
2014. dec. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%
Sszeresse az osszebujos esteket, a vacsikat, az oszinteseget, tudjunk egyutt nevetni, hulyeskedni es mondhatnam itt, hogy legyen kedves, oszinte es stb, de ha mar nem kozombos szamomra, akkor pozitiv dolgok jutnak eloszor eszembe es kesobb a negativak :)
2014. dec. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
46%
A szerelmem! :)
2014. dec. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
11%

Nyugi, belsőre le fogják írni azt, ami az ép eszű férfiak (azaz nem valami perverz, vagy antiszoc kocka) 90%-ra jellemző, szóval ne ebből indulj ki.


Amúgy legalább 180 magas, minimum havi 300 ezres fizetés (vagy különböző illegális vagy a legalitás határát súroló üzletekből származó bevétel), 50-es bicepsz és Audi Q7 kb. egy mai huszonéves modern nő elvárása. Na jó, a Q7-et le lehet cserélni BMW X5/X6-ra, ízlés dolga.


Tisztelet a kivételnek, mielőtt nekem ugranak, mert tényleg van, de nagyon minimális. Huszonéves csajoknál kb 10-15% lehet a kivétel. Ők meg általában kapcsolatban vannak, szóval nem egyszerű a képlet, de nem lehetetlen.

2014. dec. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
# 5 hány éves vagy?
2014. dec. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

#6: hatalmas igazad van!! A szép lányok rájöttek, hogy egy dolguk van az életben: keresni egy gazdag pasit. Ha az megvan, utána már nem kell tanulni, dolgozni, stb...

(konkrétan ismerek olyan családot ahol így nevelik a lányokat)

2014. dec. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Akibe beleszerettem, alig 1-2 pontban egyezne a korábban általam képzelt álompasival, szóval tökmindegy, milyet képzelünk eredetileg
2014. dec. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

* Legyen határozott

* lehessen vele tervezni

* biztos pontként tudjak rá tekinteni

* érezzem, hogy megvéd

* ne hazudjon

* legyen illedelmes (a csalásommal szemben is és a saját családjával szemben is)

* tiszteljen (kölcsönös ez a dolog)

* lehessen adni a szavára

* jószívű legyen

* szeressen

* legyen korrekt másokkal szemben

* legyen egy kicsit laza, tehát lehessen vele néha egy kicsi hülyeséget csinálni

* vegye komolyan az életet (ne csináljon mindenből (más bajából) viccet)

* ha segítségre lenne szükségem , akkor segítsen

* legyen okos

* talpraesett

* segítőkész (ha együtt élünk, ne csak az én dolgom legyen a mosogatás, gyerek nevelés, stb...)

* értékelje azt, aki én vagyok

* legyen kedves

* megértő

* ne hozzon kínos helyzetekbe



20/L

2014. dec. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!