Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Beszelgetek neten egy sráccal,...

Beszelgetek neten egy sráccal, meg nem láttunk kepet egymásról de én fb-n rákerestem es egyszeruen nem jon be pedig tok aranyos meg jófej. Mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Egyszeruen arcra nem tetszik nem tudok mit csinalni de nem mondhatom meg higy rákerestem meg megsérteni sem akarom mert olyan kedves. De nem jon be es tuti nem fogom tole többé akarni. Mit tegyek?
2015. febr. 5. 21:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Jah inkább szivasd teis mint a többi hülye lány...
2015. febr. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
mond hogy küldjön magárol képet és utána nyugodtan elmondhatod hogy neki hogy valahogy nem az eseted
2015. febr. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem akarom szivatni pont azert kérdeztem. Mert nem akarok szemétkedni. De az eleg creepy lenne hogy elmondom hogy megkerestem facebbookon. Meg azt sem tudom hogy mondjam el neki hogy nem tetszik
2015. febr. 5. 21:28
 4/15 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle, hogy egyáltalán mit is akar tőled. Mert ha csak haverkodik, akkor ugye a külső nem annyira fontos. Ha viszont komolyan gondolja az ismerkedést, akkor a legjobb, ha megmondod neki az igazat (már ha tényleg ő az, akit megtaláltál, mert lehet, hogy van több X. Y. is, sőt olyan is lehet, hogy valaki egyáltalán nincs fent fb-on), ez még mindig tisztességesebb dolog, mint hogy hónapokig beszélgettek, ő elkezd epekedni utánad, aztán meg vagy szó nélkül lelépsz, vagy hárítasz valami hülye kamuszöveggel, ha kezdeményez.
2015. febr. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Oke koszi a tippeket. Mondjuk két napja beszelgetunk csak, eleg hirtelen lenne meg most rakerdezni hogy mit akar tolem
2015. febr. 5. 21:30
 6/15 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem is őt találtad meg a face-n.


"pedig tok aranyos meg jófej"


De amúgy is, ha tök jól elbeszélgettetek, akkor meg csak azért nem adnál neki esélyt, mert külsőre nem az eseted?

Próbálj vele még beszélgetni. Esetleg találkozzatok, hogy jobban megismerhesd. Lehet, hogy idővel megtetszene. Van amikor megváltozik az ember ízlése.

2015. febr. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
57%
Mit csinálj? Nődd ki a felszínességed!
2015. febr. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
#6: Ilyen sokszor csak a mesében van, legalábbis tapasztalataim alapján. Velem is sok csaj eljátszotta ezt, örvendeztek nekem, hogy milyen rendes vagyok, érdeklődő, nyitott stb., aztán meg mikor elhívtam őket, akkor az esetek 99%-ában nem lett belőle semmi, pedig még csak rondának se mondanám magam. Úgyhogy én nem nagyon vettem észre, hogy a belső jobb megismerése (ne adj' Isten, egy személyes találkozó) sokat lendítene a külső elfogadásán.
2015. febr. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Többet ne beszélj vele és kész. Velem is ezt szokták csinálni, aztán mégis túléltem.
2015. febr. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
67%

Hetes válaszoló tökéletesen elmondta.

Három okból is felszínes vagy.

1. Külső alapján elveted a lehetőséget

2. Azt gondolod megtaláltad őt facebookon

3. Két nap után ítélsz


Ezt muszáj lesz kinőni!

2015. febr. 6. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!