Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nők! Külsőleg mennyire tudtok...

Nők! Külsőleg mennyire tudtok leadni az igényeitekből, ha a férfi belsőleg tökéletes?

Figyelt kérdés
2015. jan. 17. 15:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem semennyit.
2015. jan. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
58%
Semennyire.
2015. jan. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
48%
nincsenek előre meghatározott igényeim külsőre, mindig egészében értékelek egy embert. erre a kérdésre így nem lehet választ adni, bocsi..vagy legalábbis nincs értelme :D
2015. jan. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
Vagy bejön valaki vagy nem, ha nem jön be akkor úgyse működne a dolog, hiába "tökéletes" belsőre.
2015. jan. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdést. Egy belsőleg tökéletes férfi külsőre is ad magára, mert nem lehet tökéletes, ha nem igényes. Nem sok olyan külső tulajdonság van, amin ne lehetne változtatni.
2015. jan. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

"Vagy bejön valaki vagy nem, ha nem jön be akkor úgyse működne a dolog, hiába "tökéletes" belsőre."


Érdekes, nekem az egyik nagy szerelmem nem volt túl szép külsőleg, mégis beleszerettem, mert a bensője gyönyörű volt, és így a külseje is megszépült számomra. De hát te nő vagy, sajnos kényedre-kedvedre válogathatsz...

2015. jan. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ami igények nekem voltak (nálam nem sokkal alacsonyabb, nem betegesen kövér, vagy sovány és legyen benne valami, ami miatt vonzónak találom) soha nem adtam le. De az én külsőre vonatkozó igényeimnek mindig is könnyebb volt megfelelni, mint a belsőre vonatkozóaknak.
2015. jan. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem létezik tökéletes belső.
2015. jan. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az eddigi tapasztalataim szerint semennyire. Én meg olyan ronda vagyok, hogy emiatt sosem lehet párom.
2015. jan. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Ha van valami, ami megfog a külsejében, és nincs semmi, ami különösen visszataszítana, akkor nem számít nagyon a külső:) A belsője miatt a külsejébe is beleszeretek, tehát a belső fontosabb. 17L
2015. jan. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!