Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Multkor nem írt vissza, de...

Multkor nem írt vissza, de írt a szülinapomra. Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Multkor beszeltem egy sraccal aztan nem irt vissza.. Gondoltam hagyom, de most volt a szulinapom es meg mosolygossal felkialtojellel irt hogy boldog szulinapot. Szeretnek vele beszelgetni, de gaznak tartom hogy egy lany irogat neki..

Irjak ra vagy hagyjam ?



2015. febr. 6. 18:33
 1/5 anonim ***** válasza:
most mivan abba ha néha te is ráírsz??? nem bűncselekmény, szabályok sem tiltják, meg a törvény sem bünteti.
2015. febr. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De o sose ir. Nem akarok nyomulosnak tunni
2015. febr. 6. 18:38
 3/5 aladar12 ***** válasza:

oh, folyton a férfi keressen, de te nem mutatsz érdeklődést. ne írj neki, mutasd meg, hogy te ilyen nő vagy, aki elérhetetlennek tartja magát.

amúgy születésnapot írni, meg nem bonyolult. én is mindenkinek írok, még azoknak is, akiket nem szívlelek.

2015. febr. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha akarsz tőle bármit is, írj rá. Ha nem akkor meg szard le. .
2015. febr. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Csak furanak tartottam h nem ir vissza de azert a szulinapomra ir. En ha valakit nem annyira szeretek nem irok a falara es nem irok neki vissza. De o megis irt a falamra ezt furcsaltam.. Pedig azt irta azt az uzenetet el se olvasta..
2015. febr. 6. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!