Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan kezdeményezzek egy...

Hogyan kezdeményezzek egy fiúnak aki nem mutat irántam semmilyen érzelmet?

Figyelt kérdés
Az egyik évfolyamtársam már egy éve tetszik nekem. Nemrég jobb kapcsolatba léptem vele. Általános dolgokról beszélgettünk, eléggé keveset. Tetszik nekem. Nem merek igazából kezdeményezni. Félek, hogy mit szolna hozzá, félek a véleményétől. Mit tegyek, hogy megkedveljen?
2015. febr. 6. 21:33
 1/4 anonim ***** válasza:
próbálj a kedvére járni ... mikor beszélgettek éreztesd valahogyan hogy tetszik neked de ne vidd tulzásba
2015. febr. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Jázi :) ***** válasza:
Adj apró jeleket. Ha viszonozza akkor menni fog tovább a dolog.
2015. febr. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Jozso89 ***** válasza:

Az a baj hogy te ezt már rég megtetted, viccen kívül csak kicsit sükebóka hogy nem veszi a non verbális jeleket. A testbeszéded már rég elárult, te ezt nem tudod szabályozni, tudatalatt olyan mozdulatokat teszel ami neked fel sem tűnik de neki észre kellett volna vennie. Emberi kommunikáció testbeszéd nélkül nem létezik így ez már csak a srác hibája. Sajnos kutatások szerint mi férfiak rosszul értelmezzük és sokszor félreértjük a jeleket, a nők 80%-a jó non verbális kommunikációba ( adás-vétel) míg a férfiakból 40%, tehát ez ilyen belénk kódolt defekt:) Ne félj tőle, légy kicsit rámenősebb, nem fog megharapni

25/F

2015. febr. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
És milyen ( nem annyira nyomulós) tesbeszédeket ajánlottok, ami kicsit konkrétabb?
2015. febr. 6. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!