Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek most lejárattam...

Szerintetek most lejárattam magam?

Figyelt kérdés
Én olyan lány vagyok, hogy inkább várok, és hagyom, hogy a fiú kezdeményezzen.. Sosem írtam fiúra mert szerintem ez az ő dolguk. De most már nem bírtam.. 4 éve tetszik, és már persze leesett, hogy valószínűleg én nem tetszek neki mivel nem kersett. A lényeg az, hogy egyik nap írtam neki nem olyan nyálas szöveget csak, hogy találkozna-e velem. Leakartam zárni ezt a témát csak, hogy véget érjenek a reménykedések. Mindegy. A válasz egyéttelmű volt. Leírta a sablon szöveget; Jó fej vagy meg minden, de legyünk csak barátok. Stb. Félek vele már találkozni is rá se mernék nézni szégyenemben. Szerintetek?

2015. febr. 7. 14:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Legalább megpróbáltad.
2015. febr. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 opened paradise ***** válasza:
Nem,szerintem ez nem cinkes.
2015. febr. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem járattad le magad. Te is írtad, hogy nem nyálas az üzi amit küldtél neki. Inkább bátor voltál. Nyugodtan találkozz vele, mint ha mi sem történt volna. Hisz barátok vagytok.

Tini korban, vagy a buta pasiknál szokott előfordulni az, hogy kinevetik a másikat az ilyesmiért. De a normális felnőtt világban nem. Szoktasd is magad ehhez. Ha már felvállaltad a dolgot, viseld emelt fővel, mert nem ciki.

25L

2015. febr. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nálam ilyennel nem járattad volna le magadat.

Értékelném, hogy őszinte és ennyire bátor lennél.

Azért találkozzatok, mert lehet csak azért írta, hogy csak barátok legyetek, hogy ne rögtön randizás legyen.

Lehet, hogy egy kicsit meg akar ismerni mielőtt randizna veled.

Ne gondolj semmire mikor találkoztok. Légy kedves és érdeklődő. :)

2015. febr. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Miért érzed magad emiatt szégyenben? Ez tök normális! Inkább örülj neki, hogy nem használt ki tudván hogy odáig vagy érte!
2015. febr. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem vészes szerintem.
2015. febr. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon szépen köszönöm a megnyugatásokat és a véleményeket. Csak nem tudhatom, hogy mikor meg kapta a levelemet mi játszódhatott le a fejében. És utána meg nyomasztó volt az egész . Bár nem bántam meg, hogy írtam. Végül is elértem azt amit szerettem volna; azaz, hogy véget érjenek ezek a "mivan, ha" kezdődő gondolkodás menetek.:)
2015. febr. 7. 15:02
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem járattad le magad, legalább nem kell idegeskedned tovább miatta.
2015. febr. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem járattad le magad! Bátor csajszi vagy:)

Ezelőtt még sosem beszéltetek? Egy olyan lánnyal, akit nem ismerek, ilyen szöveggel írna rám, akkor én se mennék bele rögtön. Lehet, hogy csak hirtelen jött neki az egész:)

2015. febr. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Facebook-on sose beszéltünk, a barátai közül is említették, hogy ott nem túl aktív.:) Élőben, mikor találkoztunk akkor pedig sokat vagy is hát többet beszélgettünk. Táborban is társalogtunk:D és ott még úgy is vettem észre, hogy jeleket ad. (Amiket masok is észre vettek) És eleve én nem is úgy írtam neki, hogy randizzunk meg járjunk már mert tetszel.:DD barátként írtam neki azt, hogy lenne kedve találkozni.:)
2015. febr. 7. 15:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!