Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy mondjam meg neki, hogy...

Hogy mondjam meg neki, hogy ne sértsem meg és én se égessem le magam?

Figyelt kérdés

Van egy fiú,akivel már régóta beszélgetünk chaten,de még nem találkoztunk,mert ő más városban él. Holnap jön az én városomba és ez lenne az első találkozásunk. Ő mondta,hogy feljön hozzán,de itthon lesznek a szüleim és én ez miatt nem szeretném,hogy feljőjön. Mondtam,hogy itthon lesznek a szüleim,de azt mondta,hogy nem baj. Én még nem hoztam fel fiúkat magamhoz és kellemetlenül is érezném emiatt magam. Hogy mondjam meg neki,hogy inkább menjünk el valahova?

(15 évesek vagyunk)


2015. febr. 7. 15:17
 1/4 anonim ***** válasza:
csak simán így ahogy itt is leírtad :D
2015. febr. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem fogtok máshova menni, magamból kiindulva dugni akar:D
2015. febr. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Mond azt , hogy otthon vannak a szüleid és korai lenne ,hogy bemutasd nékik. Am a 2. válaszolónak üzenem ,hogy ne magából induljon ki.
2015. febr. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Egyetértek a másodikkal. Ha csak így kijelenti, hogy márpedig ő felmegy, dugni akar. 17L (nem magamból indulok ki :D )
2015. febr. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!