Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha tetszik egy srác, és úgy...

Ha tetszik egy srác, és úgy érzem, én is neki, nem szabad őt lerohanni, igaz?

Figyelt kérdés
Várjam meg, amíg megint elhív találkozni meg ilyesmi, ugye? :)
2015. febr. 8. 13:05
 1/3 opened paradise ***** válasza:

Nem. Én pl. ha nem kapnék semmi jelzést sem,akkor azt hinném,hogy nincs is esélyem.

És szerintem abban sincs baj,ha te kezdeményezel.

2015. febr. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Míg 'megint' elhív, tehát egyszer már megtette. Jelezd, hogy vágysz a társaságára, bíztasd, hogy szeretnéd még látni, hogy érezze, hogy igen, jó lenne, ha megismételnétek a találkozót. De nincs kőbe vésve, hogy csak ő hívhat el, te is nyugodtan mondhatod neki, hogy találkozzatok, nagyon örülne neki.
2015. febr. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem, de illegetheted magad előtte, hogy észrevegyen. Ha meg észrevesz és elkezd nézni, kedves nézéssel, mosolyokkal biztathatod, hogy meg merjen szólítani. Beszélgetés közben meg könnyen szóba hozhatod a szabadidős programokat, ami meg finom jelzés arra, hogy gyerünk hívjál már randira.
2015. febr. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!