Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Első csók buliban, ismeretlennel?

Első csók buliban, ismeretlennel?

Figyelt kérdés
Szerintetek megbánja később az akinek így történik meg az első csók egy szimpatikus ismeretlennel? Emondanátok neki, hogy még soha nem csókolóztatok? (esetleg előtte vagy utána)Már nagyon szeretném kipróbálni milyen az első:D

2015. febr. 8. 18:25
 1/5 anonim ***** válasza:
95%

En fiukent biztos h egy olyannal csinalnam eloszor akit szeretek..

17f

2015. febr. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
91%
Én tuti nem mennék bele...az első csók olyannal legyen akit ismersz..utána már mindegy :) 17L
2015. febr. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

Nekem buliban volt az első ,ismeretlennel. nem bántam meg viszont. Majdnem összejöttünk azután,csak valami közbejött a lánynál :)

Én is nagyon vágytam már rá,hogy milyen ,milyen érzés...

2015. febr. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Tavaly Szilveszterkor csókolóztam először egy buliban.


Sőt egymás után rögtön kétszer is! Előbb éjfélkor egy lánnyal aztán hajnal 2-3 körül egy másikkal.


Azóta lett rendes barátnőm, aki egyik sem a fenti lány közül, de természetesen nem bántam meg egyáltalán, hogy nem életem szerelmével csókolóztam először.


A valóságban senki nem bánná meg!


18/F

2015. febr. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Én is egy buliban csókolóztam először,(18 évesen) csak látásból ismertem a srácot. Nem volt különösebben jó, de nem bántam meg. 18L
2015. febr. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!