Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit akarhat tőlem? 24N

Mit akarhat tőlem? 24N

Figyelt kérdés

A véleményetekre lennék kíváncsi... Van egy srác (31 éves), a barátnőm pasijának a legjobb barátja, Szilveszterkor beszéltünk skypeon, ők Angliában élnek. A srác akkor randira hívott, vagyis majd akkor ha hazajön. Azután napi szinten chateltünk, volt, hogy órákon át, nagyon jól elbeszélgettünk, nagyon jól éreztem magam vele a beszélgetések alatt.

Viszont itt jön a bibi: nekem is vizsgaidőszak volt, meg ő is mondta, hogy majd tanulnia kell, mert kint csinál egy sulit, és hogy nem elsz ideje annyit írni. Nah most ez annyit takar, hogy kb. január 24-i hétvégéig naponta többször is írt, a múlt hétvégén pl semmit, illetve azóta 3 naponta ha megkérdezi, hogy mi újság velem. Én is többször volt, hogy kezdeményeztem a beszélgetést, viszont azért úgy érzem, hogy a férfinek illene mostmár, én nyitottam felé elég rendesen.

Szerintetek lecsengett a dolog, és mégsem akar belebonyolódni semmibe, vagy csak a vizsgák miatt ennyire elfoglalt?

Bocsánat, hogy ilyen hosszú lett. :(



2015. febr. 8. 18:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Megunta hogy fut utanad de te sz.rsz írni neki.
2015. febr. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Már maga a távolság miatt elég gennyes lenne ez az egész. Szóval megszólalt a jelképes vészcsengő, és inkább ennek örülj.
2015. febr. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ez nem igaz, mert írtam neki szinte minden nap, de amikor a válasz kb 3 sor volt, nem írogattam. Meg most nem írok minden nap, ha ő 3 napig nem reagál. :(

A vizsga előtt is írtam neki, meg utána is, hogy hogy érzi, milyen lett.

2015. febr. 8. 18:33
 4/6 anonim ***** válasza:

sztm egy 10-15 év múlva külön lesz erre a netes beszélgetésre/ismerkedésre valami megoldás, mert így hogy nem szemtől szembe van a társalgás, annyira egyszerű minden...

végül is annyival megoldom a dolgot, hogy ha már nem érdekel az illető akkor kb nem nézem meg mit írt, vagy nem keresem.

a valóságban persze ezt nem lehet ennyivel letudni, remélem kitalálnak erre valami megoldást, mert egyre több ember esik bele ebbe a személytelen ismerkedési formába, amiből a legtöbb esetben ez lesz mint a mit a kérdező leírt.

2015. febr. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. :-)

Én is erre gondoltam, hogy már nem érdeklem őt, hát ez van, túlélem azért, de valamiért nagyon megkedveltem ilyen rövid idő alatt is, és nagyon szimpatikus.

Igen, ezt a távkapcsot beszéltük, mondtam neki, hogy ha végeztem a másik egyetemmel, akkor kellene megbeszélnünk a hogyan továbbot.

2015. febr. 8. 19:03
 6/6 anonim ***** válasza:

hát mindegyik válasz lehet.. igazából lehet hogy az a pár szó amit írtál kb 0 volt,,, DE valószínűleg ha többet írtál volna akkor se lett volna semmi


mert ezt a távolságot nem lehet ezzel pótolni. Azt max ennyi volt azt kész, majd csak kihevered.

2015. febr. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!