Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha pasiként átlagos vagy,...

Ha pasiként átlagos vagy, akkor az miért nem elég semmire? Miért kezelik az átlagos pasit tulképp lúzerként?

Figyelt kérdés

Nem tom ismeritek e a Jon Lajoie - Everyday normal guy költeményét, ahol szintén egy lúzer, jelentéktelen életü egyedként festi meg az átlagos pasit, akinek egy ismertetőjegye többek közt, hogy évek óta nem szexelt.


Ezzel szemben a jelentéktelenül átlagos nők bármikor találnak egy teljesen vállalható pasit, akivel dughatnak.


Miért nincs úgy, hogy az átlagos nőknek az átlagos pasi kell?


Miért kell az átlagos, semmitmondó jellemü és életü nöknek is a hozzájuk képest jobb pasi?


Mert simán elképzelhető, és teljesen elfogadott, hogy egy ilyen nőnek valamiben sikeres pasija legyen. (pl gazdag és/vagy jóképü, etc)


De egy átlagos pasi, meg mint láthatjátok, sokszor önkéntelen cölibátust kell, hogy elszenvedjen.


2015. febr. 8. 19:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem, egy fiú akkor él egyedül, magányosan, ha beletörődik sorsába. Ha férfi, akkor tenni fog ellene, hogy úgy alakuljon az élete, ahogy elképzeli.
2015. febr. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
IGEN? Ezzel szemben egy nő meg "csak vár" és egyáltalán nem kell vért izzadnia, hogy legyen valami...
2015. febr. 8. 19:17
 3/7 A kérdező kommentje:
ne vegyük már kötelességnek, hogy pasiként ki kell dolgoznom a belemet, miközben a nöknek meg nem!
2015. febr. 8. 19:17
 4/7 anonim ***** válasza:
A téma felvetése nem alaptalan, de itt csak gúnyt és megvetést kapsz majd, mert senki sem akar szembenézni a problémával és annak okaival, amíg nem a saját bőrén érzi ezt. Tehát ne várj szolidaritást tőlük, mert csak a saját jólétük a fontos.
2015. febr. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Pedig ezt fogadd el, ha akarsz valamit az életben, mondjuk egy átlagos lányt, akkor ki kell dolgoznod a beled, mert még mindig ők válogatnak. Ha nem tudod meggyőzni őt arról, hogy te különleges vagy akkor le se fog sz*arni. Ez van.
2015. febr. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az átlagos kinézet önmagában nem jelenti azt hogy lúzer vagy, de ha ezt gondolod magadról, még akkor is lúzer vagy ha az átlagnál jobban nézel ki.
2015. febr. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Egy frászt kezelik lúzerként, max akkor, ha ő is annak titulálja magát.

Láttam én már előnytelen külsejű pasit szép lánnyal. A kisugárzás sokkal többet számít, és a belső is. Na persze a belsőig el kell jutni valahogy, mivel nincs a homlokodra írva hogy "megértő vagyok, vicces vagyok" stb, de szerintem ezt egy ápolt külsővel és jó kisugárzással el tudod érni.

Mindkét nemnek vannak előnyei meg hátrányai. A pasik dominálnak, vannak előnyeik és vannak hátrányaik dolgokban. A nőknél is ez van, el kell fogadni, és megpróbálni tenni ellene.:D

2015. febr. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!