Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha tudnád, hogy valakivel...

Ha tudnád, hogy valakivel sohatöbbé nem fogsz találkozni, akkor elmondanád neki, hogy mit érzel? Megkérdezzem tőle, hogy miért hagyta abba a kezdeményezést nálam, vagy ne égessem be magam, hisz úgyse látom többet?

Figyelt kérdés
2015. febr. 8. 19:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

akkor is elmondanám ha találkozunk még

22/n

2015. febr. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha érdekel az indok,akkor kérded meg.Mit veszíthetsz,hisz nem látod többet...
2015. febr. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
azt veszíthetem, hogy megtudja h még mindig ezen gondolkozom és ez szánalmas :D
2015. febr. 8. 19:38
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

ha, én ebbe a gondolatmenetbe befürödtem... :D

Egyszer odamentem egy sráchoz a buszon flörtölni, hogy ugyan úgyse látom többé... Aztán csak azt láttam, hogy ott szállt le ahol én. Arra ment amerre én, és ott lakott ahol én... így kezdődött az első szerelmem XD

2015. febr. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szerintem nem fogod beégetni magad, lehet, hogy ő is azt várja, hogy elmondd, hogy mit érzel, mert abból, hogy azt írod, "abbahagyta a kezdeményezést", azt veszem le, hogy ő is érdeklődött irántad :) veszteni nem veszíthetsz semmit, szerintem mondd meg neki :)
2015. febr. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
kb én is ebben a cipőben járok, mint te, de nálam már nincs mit tenni. Én azt tanácsolom, hogy mondd meg neki, mert átérzem én is a helyzetedet, és beszéld meg vele, hogy miért nem folytatta veled tovább is, hidd el, hogy sokáig fog "kísérteni", ha nem teszed meg, legalább is, akkor ha tényleg szerelmes voltál belé!
2015. febr. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mondd el neki, így könnyebb lesz (talán) feldolgozni hogy nem fogod többé látni (se).
2015. febr. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Általában én elmondom az illetőnek,ha erős érzelmeim vannak iránta,mert belülről őröl,és az nem jó érzés.Jó,benne van a pakliban,hogy megalázod magad,hogy vesztesz,vagy hogy nem kellesz már neki.Viszont legalább megpróbáltad.

Legutoljára egyébként én is elég nagyot csalódtam.Kiadtam magam,már tud mindent,amit tudnia kell.Ellökött magától,így végleg elvesztettem.A tüske még bennem van,de tudom,hogy a magam részéről mindent megpróbáltam.

2015. febr. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!