Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Velem van a baj?

Velem van a baj?

Figyelt kérdés

18 evesen meg egy normal kapcsolatom se volt.Eddig ugy gondoltam azert,mert szinte csak lany van az iskolamban,es ha el is megyek szorakozni,akkor is 6-7 baratnommel.Volt mar ugy,hogy visszautasitottam valakit,vagy,mert nagy volt a tavolsag,vagy szimplan nem fogott meg a srac,es ugy gondoltam azert ,hogy legyen kapcsolatom semmi ertelme kihasznalnom valakit,akirol ugy gondolom,hogy nem fogom megszeretni.Szolitottak is mar le.A baratnoim azt mondjak,hogy tul magasak az elvarasaim es nem szamit ha nem tetszik,majd idovel ugy is ra tudom venni magam,hogy szeressem,de undorodom az otlettol,hogy olyan kapcsolatban legyek,ahol ra kell vennem magam,hogy tetszen a partnerem...

Magas(172 cm) vagyok,hosszu a hajam,szeretek oltozkodni es nagyon figyelek a kulsomre,es a korulottem levo emberektol is elvarom,hogy igenyesek legyenek...Azt mondtak,hogy fius vagyok belso tulajdonsagok teren es ez is hatrany.Igaz,hogy inkabb nezek walking dead-et vagy tronok harcat,minthogy leuljek szurke otven arnyalatat olvasni,meg szivesen jatszom xboxon assasin's creeden,mondjuk,meg a humorom kicsit fius neha,de nem hiszem el,hogy csak ezert "minden noiessegbol hianyom lenne".Vagy nem tudom.Lehet,hogy bennem van a hiba?Ha valakinek 18 evesen meg nem volt kapcsolata,tuti valamiben defektes.

Kezdem ugy erezni kimaradok az ilyen parkapcsolatos cuccosbol,pedig erzem,hogy mar szeretnek.Amikor 16 evesen meg feleslegesnek meg nyomasztonak tartottam az egesz szerelem hulyeseget,most az nyomaszt,hogy meg sose voltam szerelmes.

Mit csinaljak,hol lehet Budapesten ismerkedni,ha nem szorakozohelyeken?

18/l


2015. febr. 9. 18:16
 1/7 anonim ***** válasza:

"tul magasak az elvarasaim"


Megválaszoltad magadnak a kérdést. Ha ronda vagy akkor sem fog veled összejönni egy adonisz.

2015. febr. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is budapesti vagyok, szívesen megismernélek :)
2015. febr. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom,nem hiszem,hogy olyan nagyon ronda lennek,mindenki azt mondja,hogy nagyon hasonlit a hugom ram,meg hogy ugyanugy nezunk ki,es a hugom szep(ez persze NEM azt jelenti,hogy el vagyok szallva magamtol,egyszeruen nem tartom magam rondanak.Nem vagyok ontelt,vagy hasonlo)
2015. febr. 9. 18:23
 4/7 anonim válasza:

Drágaságom még csak 18 vagy, messze vagy attól, hogy öreglány legyél. Én 20 éves koromig még csak nem is csókolóztam, aztán pár hónap alatt bepótoltam a lemaradtakat. :D Külsőmmel sincs gond, 173cm,56kg,göndör haj. Bár én nem is vagyok szórakozóhelyre járós típus, pedig ott aztán lehet ismerkedni. Egyszerűen így alakult és kész, de nem is bánom. Nem törvényszerű, hogy mindenkinek túl kell esnie egy bizonyos kor alatt a dolgokon.

Budapest meg elég nagy város, nem hiszem, hogy olyan nehéz ott ismerkedni.

2015. febr. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nyugi, a csajok midig kelendőek. Persze, ha mindenkit visszautasítasz, akkor ne csodálkozz, hogy nincs kapcsolatod, de még mindig jobb 18 éves szűz csajnak lenni, mint 22 éves szűz pasinak, akinek lehetősége se volt soha.
2015. febr. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha egy lány nem talál magának pasit, az szinte mindig azért van, mert túl nagyok az elvárásai külsőre. A maradék esetekben meg azért, mert valami szoftverhibája van.
2015. febr. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, egyértelműen benned van a hiba. Egyébként akárhol tudsz ismerkedni, szó szerint akárhol.
2015. febr. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!