Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek ez mit jelent?...

Szerintetek ez mit jelent? Lenne nála esélyem?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam általában padtársak vagyunk. Az elmúlt 1-2 hétben egyre sűrűbben fogdossa a lábamat az órákon. Amelyik órán (esetleg) nem mellettem ül akkor is folyamatosan néz. Eddig (amióta ”ismerem”) csak lányokkal járt. Ezért nem tudom mire vélni a jelzéseit. Pedig azt titkolom, hogy tetszik nekem.

Amikor viszont beszélgetünk, egyre csak a lányok szépségéhez jutunk ki.


Szerintetek mit tegyek? Hogyan kezeljem azokat a jeleket (pl. fogdosás) és a beszélgetéseink amik végén mindig a lányokhoz jutunk ki? Szerintetek a leírtak alapján lenne esélyem nála?


16 éves meleg fiú vagyok.



2015. febr. 9. 22:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Osztálytársakkal akkor se kezdj, ha akármit is érzel, ki fognak csinálni a suliban...
2015. febr. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:

Én szerintem ezek a jelek egyértelműek amiket feléd ad az osztálytársad. Ha tényleg érzel valamit te is iránta akkor valamilyen módon próbáld felé jelezni.

Én nem értek egyet az #1-el, mert nekem ellenkező tapasztalatom van!

2015. febr. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:

Szerintem lenne nála esélyed! Szerintem az általa adott jelek egyértelműek!

Egyébként meg lehet, hogy biszexuális a srác.

2015. febr. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:

Szia! Egyetértek #2-vel és #3-mal. :)


20/F/bi

2015. febr. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Szerintem is próbáld meg. Ha azokat csinálja, akkor szerintem úgy is gondolja.
2015. febr. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Konkrétan simogatja a lábad? Vagy csak hozzáér néha-néha? Lehet, hogy tetszel neki, csak még maga előtt sem meri ezt vállalni és ezért jön elő a lányokkal kapcsolatos témával. Ha tetszik, akkor próbálj puhatolózni. Szerintem se nyomd el az érzéseidet! Sok sikert!
2015. febr. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
Az érzéseidet NE nyomd el! Vállald fel, mert akkor kiderülhet, hogy csak szórakozik veled vagy ő is komolyan gondolja.
2015. febr. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Nekem is volt egy ilyen haverom anno.

Noha meleg vagyok nekem nagyon nem jött be a srác pedig a csajok olvadtak érte állandóan és sikeres volt ilyen téren.Állandóan oltogatott ,h meleg vagyok egy kis ratyi stb..És egy idő után kezdett túl lőni a célon olyan dolgokkal ,h fogdosta a lábamat ha közel volt hozzám vagy kocsiba.Simogatta a lábamat meg ilyenek.Megfogta a kezemet néha vagy simogatta stb ilyenkor mindig elfogott a rosszul lét mert rohadtul nem volt az esetem.Szerintem Biszexuális volt és bejöttem neki ,de nekem több okból nem kellett 1.mert Biszexuális nálam alapból ki esik 2.mert nem jött be.

De felhoztam azóta egy havernak ezt ő azt mondta ,h ilyenkor addig kell vissza oltani a saját hülyeségeivel ameddig meg nem torpan a srác ha fogdos fogdosd vissza ha szekál a melegséggel nyugodtan mond neki ,h aha az vagyok és te vagy az esetem stb idővel elértek ezzel egy olyan pontra ,h vagy le száll rólad(mert tényleg csak viccelődött) vagy egyszerűen él a helyzettel ennyi.

2015. febr. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
8 vagyok annyival kiegészíteném ,h engem ne fogdosson senki akaratomon kívül lehet az bárki(fiú,lány,nagy mama) mert megfejelem hiába vagyok meleg :)
2015. febr. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:

Teljes egyetértek a #2-#7 hozzászólókkal és részben a #8 (#9) hozzászólóval is.


Az érzéseidet ne titkold, de viszont míg nem vagy biztos az övébe addig ne is mond el neki.

Amennyiben nem tudsz beszélgetni vele ilyenekről akkor az nem biztos, hogy elvetendő ötlet, hogy játszál te is az ő kártyáival azaz te is fogdosd és bámuld (akár feltűnően is) őt. Az utóbbi esetben valószínűleg előbb-utóbb vagy kihasználja az esetet vagy beismeri, hogy csak szórakozott veled!

2015. febr. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!