Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy fiú aki tetszik...

Van egy fiú aki tetszik 18éves, egy suliba járunk, de csak szünetekbe látjuk egymást, ilyenkor nézni szokott, de ha oda nézek elkapja a fejét és arrébb megy és az egyik haverja is néz. Mit jelent ez? Mit csináljak? Mit gondolhát rólam?

Figyelt kérdés
Fb-on szoktunk beszélni, de mindig én írok rá, ritkán kérdez vissza és van hogy nem ír vissza de nézegeti az üzim.
2015. febr. 10. 07:45
 1/8 anonim válasza:
Valószínűleg egy hülyegyerek aki nem mer kezdeményezni, anno legtöbbször én is csak bámultam a csajokat középiskolában, alig kezdeményeztem, nem ha tetszel neki akkor csak nem tudja hogy kezdjen hozzá. a megoldás egyszerű vegyél rá egy barátnőt hogy beszéljen a srác egyik barátjával. a barátnőd pedig úgy adja elő hogy te nem is tudsz róla.
2015. febr. 10. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
*...kezdeményeztem, mert ha tetszel neki...
2015. febr. 10. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Én úgy érzem, hogy nagyon sokszor tudtára adtam,hogy tetszik nekem.Esetleg fb-on meg kérdezzem hogy mit gondol rólam vagy ne? vagy most mit tegyek.

a barátnőm nem mehet oda mert piszkálják mert az egyik osztálytársának tetszik..

2015. febr. 10. 07:58
 4/8 anonim válasza:
Miért kell a gyerekeknek fészbukozni, könyörgöm?
2015. febr. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

a fészbuk nem fogja megoldani.

1. lehet hogy nem tetszel neki

2. mi ez a hülyeség hogy a barátnőd nem mehet oda? ugyan már, oda megy félre hívja vagy leszólítja a folyosón a büfénél mit tom én, ennyit mond neki figyu van ez a barátnőm - vagyis te - de nem akarom hogy megtudja hogy beleavatkozom, de tudom hogy a te barátod nagyon tetszik neki, össze hozzuk őket?"


Amúgy hány éves vagy? megnézhetlek fészbukon? ha bírod az esetleges kritikát eskü őszintén megmondom rólad a véleményem, hogy szerintem tetszel-e neki.

2015. febr. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Ki ne add magad itt! (ezt csak az előzőre válaszként)
2015. febr. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
erre kíváncsi vagyok miért ne? mi a frászkarikát jelent hogy ki ne add itt magad?
2015. febr. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Na mi van veletek?
2020. nov. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!