Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Barátzónába kerülhettem? Két...

Barátzónába kerülhettem? Két napja ismerkedtem meg egy lánnyal a Tinderen. Chattelgettünk FB-on elég sokat, aztán azt mondja hogy úgy beszélgetünk mintha ezer éve ismernénk egymást.

Figyelt kérdés

A randi már szóba jött korábban és puszit is küldtünk egymásnak, bár nem tudom hogy azt mikortól szokás, hogy ne tűnjön nyomulásnak. Mind a ketten mostanában kezdtük használni a Tindert.

Egy zárkózott 21/F.


2015. febr. 10. 12:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

nem,ebből sztem még bármi lehet.

"..mintha ezer éve..." ez jelezheti csupán azt is,hogy jól eldumál veled,szeret veled beszélni.

2015. febr. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem jelenti azt, sőt, jó jel! :)


23/L

2015. febr. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha nem mutatod ki egy csaj felé nyílt férfiassággal, hogy nem csak lelkét, de testét is vonzónak találod, akkor ne csodálkozzál, ha elkönyvel meleg barátnak.
2015. febr. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Jelezd egyértelműen, hogy tetszik, hívd el randira, de ne nyomulósan.

Én is Tinderen ismerkedem, és egyszerre 5-6 pasi is csapja a szelet, szóval valamivel ki kell tűnni közülük. Én azzal randizom, aki kezdeményez, aki jelzi, hogy nőnek tekint, és nem tőlem várja, hogy udvaroljak neki. Aki napokig, hetekig FB-on levelezget anélkül, hogy egyértelműen és határozottan kezdeményezne, az bizony barátzónába kerül.

2015. febr. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Konkrét randi időpont még nincs, de már tudjuk, hogy hova megyünk.
2015. febr. 10. 12:50
 6/11 anonim ***** válasza:

Olvastam az üzenetet,úgy érzed hogy nyomulás egy csaj külsejét dicsérni? Erről sürgősen szokj le! Alap a randira híváshoz, hogy csajnak természete után kezd a külsejét is dicsérni (finom átvezetés lehet hogy testrészei formássága előtt még mozdulatai kecses nőiességét, mosolyát, szemei csillogását stb. dicsérd, seggét és mellét meg még lehetőleg ne).


Ha látod hogy ezekre jól reagál, akkor mondhatod neki hogy tetszik neked, és hívhatod randira. Saját értékeivel tisztában levő férfi magabiztosan meri mondani rövid ismeretség után is egy neki tetsző nőnek, hogy "Tetszel nekem", ezzel nem azt mondja, hogy a nő élete szerelme, a visszautasításba belerokkan, csak azt hogy szívesen ismerkedne vele. Ezt már ovisként is simán mondtam a csajoknak, 13-14 éves korom körül volt csak egy rövid gátlásosabb időszakom, amikor még nem tudtam helyén kezelni csajok iránt akkoriban támadt fizikai vágyamat.

2015. febr. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Jön hazafele vonattal (6 órás út). Szerintetek megkérdezzem hogy kimenjek az állomásra? Mondta, hogy mostanában a szülei nem szoktak.
2015. febr. 10. 13:25
 8/11 A kérdező kommentje:
vagy hagyjam az első találkozást a randira?
2015. febr. 10. 13:28
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy már finoman arra is célzott, hogy jól jönne egy férfi kéz a csomagok cipeléséhez (esély neked a találkozáshoz), csak nem veszed ezeket a férfi szemmel valóban nem egyértelmű női jeleket?


Persze, ajánld fel neki hogy segítenél neki, és hogy nagyon szeretnéd már látni, úgyhogy ez kölcsönösen előnyös barter üzlet (igen vállad be, hogy szeretnéd már látni, érezze hogy nőként veszed számításba), a csajnak is jó opció, mert ha véletlenül nem jössz be neki, akkor kevésbé ciki neki így kibekkelni veled pár percet, mint egy randit. Ha meg jó benyomást teszel rá, akkor meg már első randin kevésbé lesztek feszélyezettek.

2015. febr. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
de elég nyilvánvalónak tűnt, csak gondoltam, hogy fáradt lesz és nem akar esetleg így találkozni első alkalommal.
2015. febr. 10. 13:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!