Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A biszexuális férfiak eredendő...

A biszexuális férfiak eredendően megbízhatatlanok?

Figyelt kérdés

Mivel hazugságokra építi a kapcsolatait?

Azaz nem hinném ha egy nővel van együtt akkor a tudomására adja a vonzódását az adott nőnek nem?

Tehát eredendően hazudnak már az elején.

És ha egy férfival van együtt mi a garancia rá ,h nem csak szexre kell neki?

Biszexuális férfiakkal felesleges lenne foglalkoznom?

Csak is időpazarlás az életemből nem ?

Túlságosan megbízhatatlanok...



2015. febr. 10. 20:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Náluk már csak a zsidó biszexek rosszabbak meg a néger zsidó cigány biszexek. És akik a pálmát viszik a magyar biszexek na azok a legrosszabbak.
2015. febr. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

1. Vannak olyan biszex férfiak, akik csak férfiakkal tudnak párkapcsolatot elképzelni és csak testileg vonzódnak a nőkhöz.

2. Ismered az összes biszexet? Nem.

3. Kényszerít valaki, hogy velük legyél? Nem.

4. Totál hülye vagy.

2015. febr. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
inkabb velem gyere ossze! full hetero vagyok
2015. febr. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

2-es zöld kéz.

Kérdező, miért, a heterok között nincs olyan, aki megcsalna? De!

És a biszex-szek között, aki hűséges? Dehogynem.

Személyiségfüggő.


És különben is, valaki elmondja, valaki nem, szintén személyiségfüggő.


Én rengeteg nőt ismerek, akiknek külön vonzóak a biszex férfia, és sok hetero hazudozik nekik, csakhogy megkaphassák őket.


És totál hülye vagy!

2015. febr. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bi lány vagyok, voltam már bi pasikkal, volt amelyik komolynak indult. Nem gondolom, hogy megbízhatatlanok lennének, ez alapvető emberi tulajdonság nem orientáltság függő. Nem épül hazugságokra, ezt meg honnan veszed?! Dehogynem, tudomására adja ffinak is, nőnek is. Tehát nem hazudik eredendően. Semmi garancia nincs rá, hogy nem csak szexre kell, ismerni kell az embert mi is akar. Szerintem nem felesleges, számomra ugyanolyanok, mint a hetero pasik. Viszont ha ilyen előítéleteid vannak, kár kezdened velük, mert csak kellemetlen helyzetbe hozod az illetőt, magadat meg leégeted ezekkel a sületlenségekkel. 24L
2015. febr. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ne általánosicsál.

nem vagyok hazúg.

Ha 1 csajjal vagyok akkor nyilván azért mert tetszik,vagy mitomén mi a de valamiféle vonzódás biztos van különben nem volnék vele. ezek után minek még plusz a tudtára adnom,hogy vonzódok hozzá? azért mert nőböl van úgyhogy mondom neki,hogy:szeretlek.


A férfiak CSAK sexre kellenek ,ezt tudják is már az elején tisztázom velük,mert nem vagyok hazug.

az hogy mire pazarlod az életed az engem nem érdelkel.


De ha nem ismered az összes bisex ffi-t akkor ne általánosits.

2015. febr. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

az első megnyilvánulásom jó parasztos lett...

azért bocsi az erre érzékenyeknek.

2015. febr. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!