Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerelmes vagyok egy lány...

Szerelmes vagyok egy lány osztálytársamba, de nem tudom, hogy hogyan tudnék kezdeményezni. Mit tudnék csinálni?

Figyelt kérdés

Nem nagyon szokott egyedül lenni, ezért nem nagyon mertem vele beszélni eddig. Eléggé félénk vagyok, és nem is tudom, hogy miről tudnék vele elsőre beszélni :/


16F, 16L


2015. febr. 10. 21:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem gondoltam volna hogy ennyi idősen még el kell mondani: Osztálytárssal nem kezdünk ki!
2015. febr. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Osztályon belül maximum szex!
2015. febr. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az alkohol csodákra képes hidd el ;)Lesz majd bátorságod tőle :)))
2015. febr. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyik órán ülj oda mellé(biztos nem ugyanott ültök egész nap).45 perc alatt biztos feljön majd valami téma ;)
2015. febr. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
első: Csak mert neked nem jött össze osztálytárssal, még nem kéne megvonni másoktól is a lehetőséget.Vagy a Goodlike azt nem mondta,heh?
2015. febr. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem érdekelnek azok a tippek, hogy ne jöjjek össze osztálytársal. A többieknek meg köszönöm a választ :)
2015. febr. 10. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!