Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerelmes vagyok egy lány...

Szerelmes vagyok egy lány osztálytársamba, de nem tudom miről tudnék vele beszélni. Eddig még nem nagyon beszéltem vele. Tudnátok mondani pár dolgot?

Figyelt kérdés
És facebookon vagy élőben lenne jobb? Mert nem nagyon van jelenleg bátorságom, de facebookon talán kicsit több van.
2015. jan. 12. 20:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Ne kezdj osztálytárssal. Tényleg ne!

Tapasztalatból mondom.

Később, ha esetleg összejöttök és szakítotok, borzasztó lesz...

2015. jan. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor mit csináljak? Mert nagyon szerelmes vagyok :(
2015. jan. 12. 21:23
 3/6 anonim ***** válasza:

Semmiképp se kezdj vele.

Lesz más, akibe szerelmes leszel, csak idő.

De ne akarj magadnak nagy fájdalmat okozni.

Hidd el, tapasztalat, kemény és fájdalmas dolog volt...

2015. jan. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én jártam osztálytárssal. Nem volt annyira kellemetlen, miután szakítottunk. Szóval ez emberfüggő. Ez a ne járj osztálytárssal dolog baromság. Mi van, ha éppen ő lesz életed szerelme? Nem tudhatod.

És szerintem élőben beszélj vele inkább :)

2015. jan. 14. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszoló, nem baromság!

Lehet neked szerencséd volt,és rövid volt és nem nagy érzelmekkel, de én nekem 2 évig tartott, és baromira sok vita volt abból h minden nap együtt voltunk ott... és ha tényleg mély a dolog akkor utána olyan nincs h nem szenvedés az ha ott van melletted esetleg látod őt mással vagy bármi egyéb.

Mellesleg nem tudom hány éves vagy, én 20 vagyok, és így visszanézve mondom... egyáltalán nem baromság.

2015. jan. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

18 vagyok egyébként. Attól, hogy neked kellemetlen volt, nem jelenti azt, hogy neki is az lesz. Bírom az ilyeneket... Nem tudom ki írt üzenetet, hogy ne beszéljek hülyeségeket, de nem mondtam semmi rosszat, elmondtam az én történetemet. Szerintem van hozzá jogom.

Abban mondjuk egyetértek, hogy ha mondjuk még sokáig egy osztályba kellett volna járnunk (szóval ha még gimi elején szeretett volna járni velem), én sem mentem volna bele, de itt van, már csak fél évünk van hátra a gimiből, és nem bántam meg. Nagyon rendes fiú, csak hát egyszerűen nem illettünk össze. Az első egy hónap volt kellemetlen, most megint jóban vagyunk. Nem mondom, hogy puszipajtások vagyunk, de már abszolút nem kellemetlen a helyzet.

És ha arról lenne szó, hogy egy osztályba járok valakivel, akivel nagyon összeillünk, kedveljük egymást, stb. nem mondanám azt, hogy: hát bocs, nem jövök veled össze, mert osztálytársak vagyunk. Tudok olyanokról is, akik gimiben jöttek össze, és most férj és feleség. Meg kell próbálni. Semmi sem biztos. Lehet, hogy ő is éppen abba a szerencsés pár százalékba tartozik, lehet, hogy nem. De ezt csak akkor fogja megtudni, ha megpróbálja. Ha együtt kell lenniük, úgyis együtt lesznek.

Csak egy utolsó jó tanács a kérdezőnek: Az utolsó két évben ráérsz ezen gondolkodni (legyen szó általánosról vagy középiskoláról), de addig ne erőltesd. Talán kínos lesz, ha nem sikerül. Kár, hogy nem tüntetted fel, hogy hány éves vagy.

2015. jan. 17. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!