Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Edzőteremben vannak szép...

Edzőteremben vannak szép lányok és szeretnék közeledni hozzájuk. Milyen szöveggel menjek oda?

Figyelt kérdés

Az egyik gondom az hogy kb. olyan magas vagyok mint ők, a másik meg hogy mivel elég fullos csajokról van szó szerintem ők bármikor kapnak maguknak 180 centis kigyúrt fickókat is. Ezek gátolnak az ismerkedésben.

Szerintem a testemmel nincs baj, látszik hogy foglalkozom vele, kisebb felesleg van rajtam. Úgy gondolom hogy az átlagnál jobban nézek ki.


Végülis tudom: próba szerencse, és legrosszabb esetben elhajtanak:)



2015. febr. 10. 21:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát mondjuk ha más lenne a helyszín,akkor én sem aggódnék, hisz igazad van,max. elhajtanak.Edzőteremben egy kicsit óvatosabb lennék,de te tudod :)
2015. febr. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 HarciCsiga válasza:
Leginkabb sehogy oda nem ismerdkedni jarunk neha megnezem en is a csajokat vagy ok engem egy kis flort de ennel tobb szerintem nem eppen jo oltet
2015. febr. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 veriszitasz válasza:

Elsődleges cél nem az ismi.

de Nekem azt mondták könyvtárban szedjek fel pasit, de oda meg olvasni jár az ember nem?

Vagy a másik ismerkedjek a barátikörömben, de nekem csak lány barátaim vannak.

2015. febr. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 veriszitasz válasza:
A szórakozóhelyekre jár az ember ismerkedni? Oda meg táncolni, vagy kefepartnert keresni.
2015. febr. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 veriszitasz válasza:
Én pl örülnék, ha valaki leszólítana, bármivel, csak határozottan derüljön ki,hogy szeretne valamit, hívjon el valahova, vagy ilyesmi. És a többi azon függ, hogy szimpatikus-e. Az meg rohadtul nem érdekel, hogy ezt hol teszi meg, ha egy szimpi pasiról van szó, a tescoban is megörülnék, pedig oda meg kaját venni járok.
2015. febr. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A legjobb szöveg: "Szia!"


Nem nehéz. Utána meg kommentálod, hogy milyen szépek az izmai, és milyen jó látni olyan nőket, akik nem csokit zabálva híznak, mert a duci az cuki... :P

2015. febr. 11. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!