Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért akarnak sokan itt...

Miért akarnak sokan itt ismerkedni?

Figyelt kérdés

Nem jó a hagyományos társkereső(ami lehet nem biztonságosabb, de még is annak az a funkciója, ennek nem)

Vagy nem mernek odamenni egy lányhoz az utcán/iskolában? Vagy egyszerűen csak a szex miatt?



2015. febr. 10. 21:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nem ismerkedni akarnak, hanem baszni...
2015. febr. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Párdooon, én csak szexcsetelek.:D
2015. febr. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Ismerkedsz? Szívesen megdugnálak.
2015. febr. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
95%
Ez is egy lehetőség. Szerintem manapság az emberek ki vannak éhezve a szeretetre, és nagyon nehéz egy rendes társat találni. Így megadják a lehetőségét annak, hogy akár itt is belebotolhatnak az igaziba.
2015. febr. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
mert az itteniek félénkek minek hírdeti itt magát ha fél eljönni randizni velem ??
2015. febr. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Pedig itt is lehet. Egy veletlen folytan itt ismertem meg eletem szerelmet. Mar evek ota egyutt vagyunk hala a gyk-nak :)
2015. febr. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
88%

Utcán, tömegközlekedésen nem megyek oda lányhoz, mert az csak kínos tud lenni. A társkeresőkön legfeljebb a szél gurigatja az ördögszekereket, annyira kihalt az összes, na meg kétszavas válaszoknál többre senki nem méltat.


Úgyhogy marad a GYK. Nekem is. 21/F. Szolnok. Magányos.

2015. febr. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
88%
Mert miért ne? Ez az oldal sokkal jobb, mint egy társkereső. Mivel itt nem látod kivel beszélsz, eleve kiesik az a dolog, hogy csak a képek miatt írj rá valakire. Sokkal több a közös témalehetőség itt egy-egy komment kapcsán is.
2015. febr. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Jöhetnek még :)
2015. febr. 10. 21:42
 10/20 anonim ***** válasza:
Mert a társkeresők tele vannak beképzelt, elzüllött pi*csákkal akik 100%-ban az adonisz testű férfiakat keresik sok pénzzel. Iskolában még könnyű ismerkedni utána már nem olyan egyszerű főleg ha kisvárosban laksz ahol nincs lehetőség. Az utcai ismerkedés nekem annyira nem adja. Főleg, hogy mindenki siet, egy embert nem láttam mostanában aki csak úgy üldögél egy padon és mondjuk könyvet olvas vagy csak élvezi a friss levegőt. És én se örülnék neki, hogyha sietek valahova akkor megzavarnak. Remélem kielégítő válasz volt.
2015. febr. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!