Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért akarnak sokan itt...

Miért akarnak sokan itt ismerkedni?

Figyelt kérdés

Nem jó a hagyományos társkereső(ami lehet nem biztonságosabb, de még is annak az a funkciója, ennek nem)

Vagy nem mernek odamenni egy lányhoz az utcán/iskolában? Vagy egyszerűen csak a szex miatt?



2015. febr. 10. 21:37
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
88%
én azért ismerkedek itt, mert társkeresőkön annyi levelet kapnak a kedves leányzók (ha már egy picit is jobban néznek ki), hogy nem lehet velük egy értelmeset kommunikálni. Itt viszont akik írnak, azok érdeklődnek, becsatlakoznak a beszélgetésbe. Élőben meg ritkán van lehetőségem. Legtöbbet most vidéken vagyok, de nem itt tervezek letelepedni.
2015. febr. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Mert élőben nagyon nehéz ismerkedni. Ahhoz már vagy a helyzetnek vagy neked kell elég különlegesnek lenned, hogy egyáltalán esélyt kapj a bizonyításra.

A társkereső meg halott ügy. Manapság a legtöbb csaj csak egonövelésre használja, nagyon ritka a kivétel.

2015. febr. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Mi haszna van annak, ha kategorikusan elutasítok egyféle lehetőséget? Egyáltalán mióta jó az, ha kategorikusan elutasítok bármit?
2015. febr. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
nincs értelme nem látod ki ír! rá írok adsz facebook skype elérhetőséget nincs kedvem fél percet várni a vissza írásra. bocsi de idegeneknek nem adom meg őket ill nekem olyanom nincs persze persze ezt ki hiszi el? ..... 10-10 nő ilyen itt
2015. febr. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

@14

Én fiú vagyok, de vadidegeneknek én se adnám meg a FB-omat.

2015. febr. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:

Szerintem: nincs önbizalmuk mert ha lenne odamennének az utcán a lányokhoz. Amihez a legkevesebb bátorság kell az az hogy kiírnak egy kérdést ide és vagy össze jön vagy nem, de tudjuk jól hogy ritka eset amikor pont összejön a dolog. Nagyon ritka!

Aki a társkeresőkön 5-10 alkalomnál többször próbálkozik az látja hogy felesleges. Annyi idő alatt egy átlagos srác is próba szerencse alapon is talált volna magának 1 lányt minimum az utcán akivel járhatna, ha összeszedi magát és határozottan, mosolygósan kiáll elé.

2015. febr. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Én meg bárkinek megadom a facebook-om mit tud vele csinálni teleszemeteli? Akkor letiltom. Ha meg like-olja a képeimet hagy csinálja kit érdekel? üzenetekkel zaklat letiltom. Nem tudom miért kell annyira félteni azt a nyamvadt facebook-ot? Nem a bankkártyádat adod neki.
2015. febr. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
17 es! igazad van! mit csinálok vele? megerőszakolom fbn keresztül? ha nem jön be 2 kattintás és törölve van :) a legbórzasztobb hogy ezek utána sírnak hogy miért nincs pasim? talán találkozni kéne vele :D szánalmasak az itteni csajok :D
2015. febr. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Pont ezért. Megadom a FB-ot, nem jövök be neki, minden szó nélkül töröl. Még csak annyit se kapnék, hogy "bocs, de kibaronda vagy", vagy "kellesz a francnak", ha esetleg nem jövök be neki. Arc nélkül jobb, aztán majd ha ott tartunk, hogy biztosan szimpatikusak vagyunk egymásnak, jöhet a képcsere. Mondjuk az tény, hogy a chat egyszerűbb ott.
2015. febr. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Én például bаszni járok ide. Eddig megbаsztam az összes hozzászólást, de akadt néhány kérdés is, azokat is megbаsztam. Ide szinte mindenki bаszni jár. -.-"
2015. febr. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!