Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mért ilyen ridegek az emberek?...

Mért ilyen ridegek az emberek? Mért halad ilyen irányba a világ? Mért van az, hogy a lelkünk mélyén szeretjük egymást akár te is aki most ezt olvasod, s még is durvák vagyunk egymással?

Figyelt kérdés

Még mielőtt azt hinni valaki, hogy 70 éves vagyok,

csak szolok, hogy 26!


2015. febr. 11. 01:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert ilyenek az emberek mast nem lehet mondani,nagyresze birka azt koveti amit ugymond sugalnak neki ennyi
2015. febr. 11. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 The Guard ***** válasza:
29%
De belül 70 éves vagy!
2015. febr. 11. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szeretlek!
2015. febr. 11. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
rohan a világ és ez hülyén hangzik de tényleg. a dolgokat már nem tudjuk úgy megélni, mint eddig. pl nagyon jó dolog az okostelefon , de elmész egy sporteseményre előveszed, hogy fényképet készíts (ami egyébként egy tök jó dolog, mert később visszaemlékezhetsz), de ezáltal le is maradhatsz bizonyos eseményekről amiket másként megéltél volna. nem hívod már fel a haverokat 1 hónap után amikor összegyűlt sok történés az életedben és lenne miről dumálni pár sör mellett órákig, mert a fészbúknak és a messengernek köszönhetően szinte mintha melletted állna csak, bármikor tudsz hozzá "szólni" csak le kell pötyögni. így elmenni sörözni meg már nem ugyanaz. a fejlett technika megkönnyíti az életünket, és meggyorsítja a dolgokat, de erre bárki bármit is mondjon nagyon nem vagyunk felkészülve. nézz körbe a családok között, manapság a gyerekek nem társasjátékot kapnak sokkal inkább tabletet, meg konzolokat, kíváncsi lennék, hogy hány fiatal nevelkedik úgy mint mi (én is 26 vagyok) nem volt mobilunk, nem volt számítógépünk mégis baromi boldogok voltunk és nem csak azért mert fiatalon sokat játszottunk, hanem mert "lassú" volt az életünk, megéltük a pillanatokat. lehet, hogy ez lelkisen hangzik, de szerintem valami ilyesmi állhat mögötte 26/f
2015. febr. 11. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

1, Ez így van! Én azt vettem észre, hogy pl amikor be ülök egy moziba, s véget ér egy film, valahogy érezni lehet a levegőbe az összetartást, s a jóságot!

Ami egyszerűen röpke időn belül eltűnik!

Egyszer szívesen csinálnék olyat, hogy kimennék valahova, aki akarna az jöjjön s mindenkivel szeretettel viselkednék, csak mert ez jó érzés!


2, lehet. 3, én is.

2015. febr. 11. 01:29
 6/11 anonim ***** válasza:
Túlságosan szentimentáis vagy.
2015. febr. 11. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Igen lehet, hogy az vagyok! De nekem így jó, s így szép!

Nem vagyok azért ezzel egyedül! :)


4, minden szavad igaz sajnos, de szerintem nem lehetetlen változtatni ezen!


Am, fiú vagyok a kellemetlenségek elkerülésének érdekében!

2015. febr. 11. 01:50
 8/11 anonim ***** válasza:

jó a kérdés. a magam tekintetében sokszor elgondolkodtam ezen és nem tudom, összetett nagy dolog ez. talán mert ha valaki erősnek mutatja magát akkor kevésbé sebezhető és kevésbé használják ki, egyvédelmi reakció. csak ez megóv sok jótól is ami nem lenne rossz de nem megy át a szűrőn.

összességében passz

2015. febr. 11. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 PearlDiver ***** válasza:

Valami vagy valaki elhiteti az emberekkel, hogy az önzés boldoggá tesz. És aki rájött hogy nem, az is csak sok küzdelem árán, és még így is kisebbségben van.

Egyébként annyit kell tenni, hogy elindulsz és mindenkivel kedves vagy. Nem negédes, csak kedves. Figyelsz hogy kell-e segíteni valakinek felszállni a buszra, adsz egy szendvicset a koldusnak, előreengedsz valakit a sorban, random emberekre rámosolyogsz - egyesével tudjuk megcsinálni.

2015. febr. 11. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Kurtz Bickle ***** válasza:
Akármit hisztek, a világ fejlődik. Ugye te sem élnél szívesebben a középkorban, vagy mondjuk az ókori Rómában? Csak idő kell...
2015. febr. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!