Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol találhatnék hozzám hasonló...

Hol találhatnék hozzám hasonló felfogású, életszemléletű lányokat?

Figyelt kérdés

Annyi a lényeg, hogy maximálisan hetero vagyok, mégsem tudok lefeküdni olyan lánnyal, aki iránt nem érzek semmit.

Próbáltam már discoban ismerkedni, s volt is olyan, hogy az egyik lány magával rángatott a WC-be, de egyszerűen nem indultam be tőle. Hiába csókolóztunk meg markolászta a farkamat, nem jöttem izgalomba tőle. Lehet bennem van a hiba, de másra se tudtam gondolni, csak hogy hányan mehettek át rajta előttem és hogy mit kaphatok el tőle. :( Pedig ott volt a gumi a zsebemben.


Ha viszont beszélgetek olyan lánnyal, aki szimpatikus (akár élőben akár interneten), rá gondolva egyből izgalomba jövök. Csak az a baj, hogy ha élőben ismerkedek, akkor sokszor kosarat kapok, vagy ha meg is adja a számát, akkor vagy nem veszi fel utána, vagy kinyomja. Ha meg sikerül is lebeszélni egy randit, akkor egy-két alaklom utána nincs folytatás. :(

Interneten meg vagy egyik napról a másikra eltűnnek magyarázat nélkül, vagy éppen kiderül - volt pár eset, de ritka - hogy kamu az egész ember, csak ellopta valakinek a képeit, és hülyít. (Naív lennék?)


Nem kell a kioktatás, mert már sokszor megkaptam itt is, hogy a neveltetésem családi szempontból tökéletes, csak éppen túl jófiú vagyok, és így nincs esélyem a nőknél. Állítólag ha kicsit tapló vagy bunkó lennék velük, egyből nagyobb sikerem lenne. Viszont nem tudok az lenni, mert nálunk mindig a kölcsönös tisztelet volt a minta. (Persze voltak veszekedések, de a szüleim soha nem mondtak egymásra semmi csúnyát, és nem volt olyan nap, hogy haraggal hajtották volna álomra a fejüket.)


Viccen kívül mondom:

Egy lány, akivel tavaly novemberben randiztam, azt mondta, hogy neki túl jófiú vagyok. Egyszerűen nem nézi ki belőlem, hogy az ágyban domináns legyek, és megkötözzem, elverjem és leköpjem azt akit szeretek. Pedig ő erre vágyik, és a legutóbbi barátjával is ezért szakított, mert ezt nem kapta meg tőle, és nem akar még egy ilyen kapcsolatot. (Szerinte a nők 80-90%-a titkon erre vágyik, függetlenül attól, hogy a magánéletben visszahúzódó szende szűz vagy vezető beosztásban dolgozó végzet asszonya. Ez mondjuk szerintem marhaság.)


Külsőre nem vagyok egy Adonisz, de kaptam már elismerő megjegyzéseket, mondjuk főleg a tőlem 10-15 évvel idősebb nőktől.


Mit javasoltok?


26/F



2015. febr. 11. 10:41
 1/3 anonim ***** válasza:
"Hiába csókolóztunk meg markolászta a farkamat, nem jöttem izgalomba tőle. Lehet bennem van a hiba, de másra se tudtam gondolni, csak hogy hányan mehettek át rajta előttem és hogy mit kaphatok el tőle." Csak képzeld el hogy valakit előtte épp orálisan elégített ki!:D Itt mással lesz a baj, nem a jó szíveddel meg nem azzal hogy nem vagy tapló...
2015. febr. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Igazából pont Te működsz jól, a világ van elkorcsosulva, nagyon...



24/F

2015. febr. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Keresztény társkereső. Templom. Katolikus hitközösség.

Egy kedves hölgy ismerősöm (szerény, okos, intelligens, vallásos és még szép is) keresztény társkeresőn talált párt. Rajta nem ment végig a fél város, sőt szerintem nem volt neki korábban szexuálisan senkije. A srác akit talált, kedves, okos, intelligens és nem egy tapló, bunkó. Nemrég volt az esküvőjük.

Mielőtt megijednél, hogy egy vallásos lány meg túl konzervatív, szerintem nem feltétlenül. Ők pl. együtt is éltek az esküvő előtt is, szóval egészséges, normális kapcsolat.


A dominanciáról csak annyit, hogy az én párom is egy született jófiú, szintén vallásos (én nem), de ennek ellenére tud domináns lenni. Én nem vágyom arra, hogy alázzon és megverjen, de néha tényleg jól esik, ha egy kicsit "erőszakosabb". Néha neki is jól esik. Ettől még nem lesz rossz ember, az két ember döntése, hogy egy kapcsolatban milyen játékszabályok szerint lehet élni.


Egyébként nekem pl. nagyon bejön a jófiú típus. Volt előtte nem kifejezetten ebből a fajtából való párom is. Viszont senkitől nem kaptam annyi tiszteletet, szeretetet. Szeretek hangos szó nélkül, szerelemben, boldogságban élni. Bár én vagyok a talpraesettebb, de ennek ellenére ő éppen eléggé férfias.


Amúgy dolgozol? Munkahelyen esetleg valaki? Ha szeretsz túrázni, vannak neten csoportok akikhez lehet csatlakozni. Esetleg szabadegyetemen ismerkedni. Nem azt mondom, hogy biztos a tipp, de kultúrkörben inkább előfordulnak normális csajok, mint diszkóban.

36/N

2015. febr. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!