Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, nektek mennyire...

Lányok, nektek mennyire jönnek be a nagydarab, kopasz, szakállas pasik?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert a tegnapi napig nem ezen stílusú emberek táborát erősítettem... Jó pár hónapja észrevettem, hogy fejbúbnál el kezdtem nagyon kopaszodni, ajánlottak nekem egy fejbőrtisztítót, amit a mai napig használok, eddig hatásosnak tűnik, de tegnap úgy gondoltam, hogy letolom otthon a hajamat nullással.. Eléggé szigorú fejem lett (eleve erős arcvonásaim vannak), főleg, hogy az utóbbi három héten direkt nem borotválkoztam, mert növeszteni szeretném (és szerintem jól is áll). A kicsit nagyobb termet az eddig is adott volt a küzdősportnak és az úszásnak köszönhetően, amit gyerekkorom óta csinálok, igaz, az utóbbi 2 évben már eléggé rendszertelenül (vannak hónapok a meló miatt, hogy kimarad a sportolás).


Azért is kérdezem, mert ilyen küllemem még nem volt, még nem próbáltam kopaszon, szakállasan csajozni :D Amikor volt hajam, és borotválkoztam, akkor nem volt probléma párt találni, vagy csak nőzni, a kopaszság/szakáll kombó ronthat a dolgon? Mondjuk lehet, hogy annyira nem érdekel, mert így sokkal jobban tetszem magamnak :D De azért érdekelne a véleményetek, lányok, hogy ti hogyan viszonyultok az ilyen stílusú férfiakhoz :)



2015. febr. 11. 20:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
6%
Semennyire
2015. febr. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
26%
Nekem nagyon nem jön be, de van olyan barátőm, akinek meg igen. Legalább nem szoktunk összeveszni a pasikon. :)
2015. febr. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
3%
Nem jön be a kopaszodás mert egyáltalán nem szexis és férfias olyan "nesze semmi fogd meg jól". A szakáll még úgyse jön be, mert ápolatlanságot tükröz, azt hiszik csövi vagy !
2015. febr. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
9%
Nekem nem jön be
2015. febr. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Erről az jutott eszembe hogy Vin Diesel

Vin Diselről meg az hogy egy félisten egy szexi pasi top 10

2015. febr. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem ez olyan véglettípus: vagy bejön valakinek, vagy nagyon nem.

Személy szerint imádom az ilyen pasikat, szerintem őrült jól tud kinézni, ha megvan hozzá a megfelelő kisugárzás és arc.

Olyan kíváncsi lettem, nem küldenél esetleg egy képet magadról? :)

20/L

2015. febr. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 LePeDő ***** válasza:
51%
A kopaszság engem eléggé taszít, de a többivel szerintem nincs gond. Ha meg jól érzed így magad akkor keress olyan csajt, akinek bejön, hugomnak pl nagyon is bejönne.
2015. febr. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
48%
Szakáll nem max borosta foleg ha barna vagy fekete.kopaszsággal nincs gond;)
2015. febr. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

3-asnak: most már nem látszik a kopaszodás rajtam, mivel kopaszra nyírtam magam! :D


6-osnak: a héten "lövök" magamról egy képet, és azt elküldöm (sztem holnap)! ;D


8-asnak: fekete a szakállam, még annyira nem nőtt meg, de már nem borosta! :D



Egyébként most jöttem rá, hogy legbelül mindig is kopasz-szakállas ember voltam! Nem értem, hogy erre miért most kellett rájönnöm, 24 év után :D Eddig mindig sportosra nyírattam a hajam, egyszer volt középhosszú, és mindig borotváltam az arcom, néha borostásra hagytam... De most megtaláltam az igazi stílusomat :D

2015. febr. 11. 20:41
 10/16 anonim válasza:
Ha neked jól áll nem rossz. Sztem a szakáll egyáltalán nem sugall ápolatlanságot. Bár én a kopasz fejet annyira nem komálom.
2015. febr. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!