Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hölgyeim: rokonszenves,...

Hölgyeim: rokonszenves, elegáns férfi, ing, illatfelhő, amolyan igazi fiatalos üzletember stílus, ám kiderül, ő csak egy lakatos egy koszos üzemben. Ezek után mit teszel?

Figyelt kérdés
2015. febr. 11. 22:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem bukom az üzletember stílusra. :D
2015. febr. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%
Ilyen ember nem nagyon létezik. Orvosok se szoktak jó kedvükből öltönyben közlekedni hétköznap, lakatosok meg szeritnem pláne nem.
2015. febr. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Semmit! Ha bejon tovabb ismerkedunk, ha nem, akkor az mar reg felejtos.
2015. febr. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
#2: Biztos vagy benne? :)))
2015. febr. 11. 22:21
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem baj az,ha egy kicsit másnak akarsz látszani,mint ami valójában vagy,de ne ess át a ló másik oldalára.
2015. febr. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Szexibb egy munkásruhás pasi

Főleg a melegben félmeztelen huhh

Öltöny nem jön be.

2015. febr. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
2-es vagyok! Eddig biztos voltam , de ha esetleg te pont ilyen vagy,akkor annak csak örülök, mert, attól mert valaki lakatos miért ne öltözködhetne normálisan meg adhatna magára?!
2015. febr. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Aha, értem. Viszont a munkakör kiderültekor hajlamosak vagytok a "jaaa, te csak egy nyamvadt szakmunkás vagy?" gondolatokra. Így meg tulajdonképpen át vagytok verve, ha azt vesszük.
2015. febr. 11. 22:42
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Semmit. Egy nagy bank központjában dolgozom, ami tele van fiatal üzletemberekkel. Emlékszem, hogy amikor az első nap bementem, fura volt (az egyetemen még a tanárok se öltözködtek így), de ma már észre se veszem. Sőt észrevétlenül vettem fel én is ezt a stílust.

A párom viszont lakatos :D Elismerem, azt utálom, ha koszosan és agyonizzadtan jön haza, de szerencsére ő is, tehát ilyenkor az első útja a zuhany alá vezet. Utána meg inkább fel se öltözzön :)


Az általad vázolt helyzetben viszont, amikor a lakatos megpróbálja előadni, hogy ő üzletember, rögtön sarkon fordulnék, amint kiderül a valóság. Ennek egyszerű oka van: szerintem egy férfinak legyen önbizalma, tartása, és legyen egyenes, őszinte. Aki ilyen kamut ad elő, annak nyilván komplexusai vannak a munkája miatt. Ebből pedig kösz, de nem kérek.

(A párom soha meg se próbálta előadni, hogy más lenne, mint aki. És ez így is van rendjén, így beleszerettem elég hamar. Egy kamugépbe nem tudnék.)

2015. febr. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy ilyen haverom aki eléggé "koszos" munkát végez, és az életben mindig üzletember stílust vesz fel, öltöny, ing stb. Szerintem sem baj ez, addig míg valaki nem esik át a ló másik oldalára, és nem másnak adja ki illetve mutatja magát.
2015. febr. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!