Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit gondoltok egy ilyen lányról?

Mit gondoltok egy ilyen lányról?

Figyelt kérdés

Alapból csendesebb, nem nagyszájú, nem a társaság lelke, viszont igazi jelenség, ahogy mások szoktak fogalmazni.

Igyekszik a háttérben maradni, azonban ha megjelenik valahol, rögtön észreveszik. Társaságban inkább csendes megfigyelő, a résztevők megnyilvánulásai alapján dönti el, kihez szeretne közelebb kerülni, és nem mindennapi témákat (filozófia, fizika meg egyebek) dob fel nekik, hogy kiderüljön, ki van vele egy hullámhosszon.

Titokzatosnak és furcsának szokták jellemezni.

Emellett borzasztó makacs, spontán és vakmerő. A megérzéseit követi, ha dönteni kell, hirtelen hoz elhatározásokat, a megoldást a probléma fejtegetése során keresi, nem dolgoz ki terveket, és nem aggódik előre.

Jó a humora, és szeret ugratni másokat. Van benne egy kis beképzeltség, tudat alatti felsőbbrendűség.


2015. febr. 11. 22:40
 1/5 anonim válasza:
A "jó a humora" relatív. Ha pl. nekem a feketehumor a jó, akkor hogy döntsem el, neked mi? AMúgy nem hangzik rosszul.
2015. febr. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 opened paradise ***** válasza:

A beképzeltséget,meg a fizikát leszámítva picit magamra ismertem valahol...

Na meg a lányt :D

Amúgy semmi rosszat.

2015. febr. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én nem hiszek annak amit más mond valakiről. Magam akarom kideríteni kiről mit gondolok.

Ha szimpatikus, felőlem lehet másnak irritáló vagy kellemetlen ember is.

Ha meg nekem nem tetszik emberileg, akkor felőlem lehet másoknak a legkedveltebb valaki is.

2015. febr. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
azt szólom hogy akár meg is ismerném :D szeretem a nem mindennapi embereket :)
2015. febr. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
90% ban én is ugyanilyen vayok, csak ellenkező nemben.
2015. febr. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!