Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, egy fura kérdésre...

Lányok, egy fura kérdésre válaszolnátok? ( többi lent)

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, ha egy fiút visszautasítotok határozottan. Utánna figyeltek-e arra, h bizonyos dolgaitokat/cselekedeteket ez a fiú nehogy félre értse? Vagy onnantól úgy vagytok vele h azt már lezártátok, megmondtátok neki h nem akartok semmit, nem foglalkoztok vele h bizonyos dolgok esetleg félre érthetők-e?

Nem tudom h mennyire voltam érthwtő, de rem igen :)

Kort légyszi írjatok :)

Előre is köszönöm a válaszokat ;)



2015. febr. 12. 23:10
 1/7 anonim ***** válasza:
71%

Én szeretek flörtölgetni, de ott is meghúzom a határt. Ugyanakkor, ha egy fiú bepróbálkozott és elutasítottam, akkor vigyázok rá, hogy ne tegyek/mondjak félreérthető dolgot.

18/L

2015. febr. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
Figyelek. Ha félreérthető módon viselkedek, annak oka van.
2015. febr. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Én ha megmondondom neki, hogy semmi esélye, akkor az azt jelenti, hogy nem foglalkoztam vele eddig se és ezután se fogok.

16/L

2015. febr. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
51%
Nem akarom összezavarni, ezért próbálok figyelni. 17/L
2015. febr. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nőként mondom, hogy a nők maguk sem tudják mit akarnak. Simán meglehet, hogy lezártnak tekinti, és úgy gondolja beleférnek a félreérthető dolgok, úgysem érted félre, hiszen már egyszer tisztázta, hogy nem akar tőled semmit. Persze még mindig ott van az a variáció is, hogy közben meggondolta magát, és mégis akar valamit. :D Ez van, a nők ilyenek.

A legjobb, ha kivárod a dolgok alakulását. Ha meggondolta magát, akkor azt előbb utóbb úgyis a tudtodra adja, félreérthetetlenül. ;)


28/N

2015. febr. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
51%

Én ha visszautasítok egy fiút, akkor kényelmetlennek tartom a közeledését. Mivel ezt nem kívánom magamnak, figyelek, hogy ne értsen félre.

19/L

2015. febr. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
56%

Az 5-ös jól megmondta.

Én is szeretek flörtölni, de ha valakit vissza utasítok nem leszek vele attól még rideg. Ugyan úgy kedves vagyok, mint előtte, csak nem flörtölök vele kétértelműen.

25L

2015. febr. 12. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!