Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Melyek a legjobb társkereső...

Melyek a legjobb társkereső oldalak?

Figyelt kérdés
Nyilvánvalóan teljesen ingyenes oldalak nincsenek, de legalább levelezni engedjenek fizetés nélkül. Mely oldalakra érdees regisztrálni ahol viszonylag normális csajok vannak?

2015. febr. 14. 09:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2015. febr. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Az életre regisztrálj!
2015. febr. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Az élet a legjobb. 3D-ben látod, erzed, hallod az embert. Jo nem? Pont ez a baj manapság. Mindenki ismerkedne, de mindenki neten. Rohadtul nem erzik az sokan a szemelyes kontaktus varazsat. :)
2015. febr. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Az nekem nem jött be :(
2015. febr. 14. 10:07
 5/12 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne. Élő ismerkedés szerintem is lehetetlen ma már férfiként, hacsak nem vagy nagyon jóképű. Máskülönben marad a net.
2015. febr. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Csak bulikban lehet ismerkedni ami hagy némi kivetni való maga után... a falusi szende lányokat meg már a gimi 1. osztályában lestoppolják.
2015. febr. 14. 16:08
 7/12 anonim ***** válasza:

Csinálj egy ingyeneset. Csak pár ezer óra munka egy igényes. Vásárolj hozzá gépparkot. vegyél fel Alkalmazottakat, akik ellenőrzik a képeket szövegeket, képeket ( pl: pedofil ) Mindehez vegyél vagy bérelj egy irodát. Buszon, közértben szoktál fizetni?

Másrészt, ha csóró vagy, majd a szerelmed fog fizetni mindent?

2015. febr. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó! Ha nem tudsz értelmesen hozzászólni egy témához akkor a böngésződ vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt!


Igen is léteznek olyan társkereső oldalak amelyek részben ingyenesek, pl.: naponta 1 levelet engednek vagy láttam már olyat ami korlátlan levelezést is engedett. Viszont azt pofátlannak tartom, hogy vannak olyan társkereső sziteok amik hirdetik, hogy ingyenes az oldal, de mikor regisztrál az ember akkor pofára esik mivel még levelezeni sem enged, sőt tegnap regisztráltam egy olyanra ami még keresésést sem engedélyez.


Szóval léteznek olyan társkeresők amik vannak azért amit engednek fizetés nélkül és kérdésem továbbra is adott, hogy melyek ezek?

2015. febr. 15. 11:31
 9/12 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

7-es vagyok. Hozzászólásom mely részével nem értesz egyet?

Buszon fizetés? Egyébként úgy hirdetik magukat az oldalak, hogy ingyenes regisztráció. Tudod, mint a közértbe is ingyen bemehetsz. Nyithatsz ingyen bankszámlát, stb.

2015. febr. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Még mindig 7-es vagyok. Pl: startrandi.hu ha jól emlékszem havi 7 ingyen levél. Még mindig azon röhögök, hogy ha valakinek gond havi 1500 forint kifizetése egy igényes szolgáltatásért az miből fog gumit venni? Ha gumira sem futja, miből fogja a kölyköt felnevelni? Egyébként havi 7 levéllel nem fogz messzire jutni. Spórolj. 7 levélre átalg 0 válasz jön, még annak is akinek nem gond megvenni egy buszjegyet. Aki + fenn van, az az életben nem kelendő hölgyek halmaza. Nagyrészük pszichológiai eset. Jól írta előttem valaki, hogy a normálisakat korán "lestoppolják"
2015. febr. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!