Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vélemények a tinderről?

Vélemények a tinderről?

Figyelt kérdés
Van akinek bejött ? Azt hallottam hogy egész jó lányok vannak ott , de lehet sok a fake ? Találhatok rajta korombeli lányokat ? 16/f

2015. febr. 14. 11:24
 1/6 anonim ***** válasza:
sok az akinek farka van:)
2015. febr. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Te még 16 éves vagy így neked 18 éven aluli lányokat fog csak beadni. Egyébként azt tapaszrtaltam, hogy FUÚKÉNT rendegeteg lányt kell tetszikelned és csak akkor lesz a töredéke a párod, hogyha jól nézel ki. Átlagosként nagyon nehezen lesz párod.

Egyébként még annyit, hogy egy idő után 161 km-es körzetben is ki fogja írogatni, hogy nincs új ember a környéken, akkor ha lejjebb vezed a körzetet akkor adhat be valakit, majd ha vissza 161-re akkor megint ad majd be embereket.

Egyébként átlasog kinézetű lányként/nőként több száz párod lehet válogatás mellett, de egy átlagos kinézetű fiúnak olyan 10 párja lesz úgy, hogy már 1000 nőt tetszikelt és nem igazán válogatós... :)

2015. febr. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Gőgö$_Gúnár ***** válasza:
Ammegmi
2015. febr. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm 2-es válaszoló :)
2015. febr. 14. 12:55
 5/6 anonim válasza:

(2. vagyok)

Nincs mit. :D

És fontos, hogy nagyon jó képet tegyél fel.. ha kell csinálj a facebookon külön mappán, olyat AMIT CSAK TE LÁTHATSZ FB-ON más nem.. :) Így fel tudsz tenni olyan képeket is majd a FB-ról a tinderre amit nem szeretnél, hogy lássanak a FB-os ismerőseid, de úgy véled, hogy Tinderen még belefér és esetleg többen tetszikelnek majd.

Rengeteget számít, hogy milyen a profilképed... Míg a FB-os képem volt 2 párom lett sok tetszikelés után is, de miután lecseréltem egy jobb képre azt, már 14-nél járok. :D

Ha helyes vagy(vagy van olyan képed amin helyes vagy), akkor ajánlott kezdőképnek egy közeli arcképet választani, ha kevésbé vagy helyes, akkor picit távolabbit (ne túl távolit). :D

2015. febr. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem vagyok túl szép lány (legalábbis én nem tartom magamat annak), és mégis egy nap alatt lett 4 párom, úgyhogy tényleg rengeteg múlik a jól beállított képen. :) 16L
2015. márc. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!