Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Randivonal.hu-ról tapasztalato...

Randivonal.hu-ról tapasztalatok, vélemények?

Figyelt kérdés
2014. dec. 28. 17:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Méregdrága lehúzós oldal. Előfizetés nélkül pedig nem lehet használni semmire se.
2014. dec. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha fiú vagy akkor az amit az első írt.. Ha lány akkor használhatod ingyen. Elég ha azt csinálod amit én. Kiteszel egy képet magadról lehetőleg nem árt jobbat és várod hogy ki ír neked. Előnye nem kell böngészni se ez ilyen fekete özvegy stílus ráadásul ha reális a kép biztos megtetszettél. Hátránya te nem tudsz lépni semmit. Aki nem Platinás annak meg visszaírni se.. Én pl sokaknak ezért nem tudok visszaírni de a profilomra ki is írtam már. De hiába látszik nem olvassák el pedig rövid szöveget írtam.
2014. dec. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Rendesen van az oldalnak pénze ezekből a méregdrága előfizetési díjakból. Most is megy a reklámjuk a tv-ben...
2014. dec. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 José Horsedick válasza:
100%
Szerintem egy rakás sz @ r csakúgy mint az ott található magukat kellető pszeudo riba nc ok akik egy normálisan megfoglamazott üzenetre még egy automatikus visszautasító választ is b @ sznak küldeni annyira egysejtűek. Ha volna az oldalon valaki fogyatékos szűrő ami az ilyeneket kivágná mint macskát sz @ r ni akkor lehet jó volna. Bár akkor szerintem a user-ek száma a jelenlegi 10%-ára esne vissza.
2016. febr. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Tele van kamu felhasználókkal. Értem én, hogy a valóság illúzióromboló tud lenni, de ki akar belga és francia színészek képeivel hirdetett felhasználóknak írni? :)
2019. aug. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nagyon rossz véleményem van ! Első napokban jönnek a levelek, utána szépen elapadnak, és minél több időt vagy fent szép lassan rájössz, hogy a legtöbb nő már évek óta fent van,egy nagy körforgás az egész.Felmentem más nem fizetős oldalakra, és mit látok? 70%-a ugyan azokból a nőkből áll.Ha valaki csak szeretőt keres, vagy alkalmi szexet, arra nagyon jó, de társkeresésre alkalmatlan.
2021. febr. 4. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!