Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, őszintén, ti mit szólnát...

Fiúk, őszintén, ti mit szólnátok ahhoz, ha egy lánybarátotok bevallaná, hogy tetszetek neki?

Figyelt kérdés
Mindenhol azt a választ írjátok, hogy mondják el neki, kérdezzenek rá, stb, de nekem az a tapasztalatom, hogy a legtöbb srác ettől megijed, és inkább fordítva sül el a dolog, mintha hagynám kibontakozni maguktól a dolgokat... Viszont nagyon idegesít már ez a helyzet, és szeretném tudni, hányadán állok egy sráccal... Mondjam el az igazat, vagy ne? Vagy cselekedjek inkább valamit?
2015. febr. 14. 16:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

#9-es részben igatad van.

Az is igaz a pasi a vadász. A nő meg az a vad aki eldönti hagyja e magát elejteni!

2015. febr. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Szerintem a sok duma arról, hogy kinek kell kezdeményezni, meg ki a vadász és ki a préda, csak olcsó ürügy, amivel saját magunkat próbáljuk kimenteni saját magunk előtt, amiért nem cselekszünk. Egy akármilyen kapcsolathoz két ember kell, ha pedig két ember tetszik egymásnak, de nem lesz köztük semmi, mert egyikük sem kezdeményez, azért bizony mindketten felelősek 50-50 százalékban. Senkinek sem kötelező kezdeményezni, ha úgy érzi, a siker lehetősége nem éri meg a kudarc kockázatát, csak akkor ne várja el a másiktól sem, hogy ő viszont vállalja ezt a kockázatot. Ha elmondod az igazat, akkor te megtetted, ami tőled telt, mondhatni "letudtad" a saját részed és onnantól csak a másikon múlik, hogy mi lesz a dologból. Ha semmi, te akkor is megpróbáltad és nem kell azon agyalnod, hogy mi lett volna. A döntés a tiéd, senki másé :)
2015. febr. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

A barát az barát. És azért barát, mert nem akarok tőle semmit.

Ha valaki bevallaná, eléggé megdöbbennék. De viszonozni nem tudnám, épp azért mert barát kategória. És sajnálnám a helyzetet, mivel tuti rosszul érintené őt az elutasítás és esetleg megromlana a kapcsolatunk, ami nekem is rossz lenne. Legalábbis a jelenlegi lánybarátaimmal ez lenne a helyzet. Nem azért barátaim, mert csúnyának tartom őket vagy valami, hanem mert egyszerűen nálam létezik a fiú-lány barátság :)

Persze ki tudja..lehet, hogy egyszer lesz egy olyan lány barátom, aki kicsit titkon talán bejön nekem, és akkor lehetne is valami.:)


20/F

2015. febr. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Egyébként mindenhol olvasni hogy lány barát, fiú barát.

Tudjátok, hogy milyen az ha barát valaki? Sokszor úgy érzem le van degradálva a szó!

2015. febr. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!