Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Mit lehet írni egy...

Lányok! Mit lehet írni egy társkeresőn nektek amire választ is kapok?

Figyelt kérdés

Nem szexkapcsolatot keresek hanem egy olyan lányt akivel jól ki lehet jönni...

Ezt szoktam írni általában:

Szia :-)


Láttam a képeid és szimpatikusnak tűnsz, ha van kedved beszélgetni írj :-)

Erre általában senki nem válaszol. Priviben küldök képet magamról, ha valakit érdekel


2015. febr. 15. 20:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Van munkám, kocsim, lakásom és egyik sem a banké! tolongani fognak...
2015. febr. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy nagyon sokan ezt írják,erre nem is fogsz választ kapni.Valami vicces,frappáns dolog kell.Bár ha a fotód nem jön be nekik,akkor lényegtelen mit írsz.
2015. febr. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
amióta mindenk netezik, szar így a társkeresés mert egy lányra jutt kb 30 fiú úgy meg hát elég nehéz a helyzet és legtöbbszőr vissza se ír senki vagy gyorsan le fognak rázni
2015. febr. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tölts fel félmeztelen, tükörben pózolós képeket (tök mindegy, hogy magadról készítetted-e őket, vagy a netről összelopkodtad), a lényeg, hogy jó pasi szerepeljen rajtuk, légy kicsit arrogáns a bemutatkozásodban, és ők fognak neked írni. Sajnos az ilyen "jófiús" szövegek ott sem nagyon jönnek be.
2015. febr. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nincs tuti recept, mivel sokan inaktívak, csak egónövelés miatt regisztráltak, vagy nem akarnak válaszolni a bunkóságukból és/vagy a korábbi rossz tapasztalatukból kifolyólag.
2015. febr. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem próbáld meg kevesebb szmájlival. Mondjuk nullával. Elég gyerekesen hat. Ne beszélgetni, hanem ismerkedni akarjál.


Persze itt még komoly tényező a kinézeted, illetve az, hogy milyen lányokra írsz rá.


Javaslom próbálkozz elsősorban nálad fiatalabbaknál.


Amikor társkeresőn fent voltam nekem elég sok válasz jött. Konkrétan kezdett kezelhetetlenné válni. :)


28F

2015. febr. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

# 1/6

és a csaj következő kérdése az lesz: mennyit keresel? milyen autó? mekkora lakás és hol van?

:D manapság már nem elég egy állás, lakás és autó! több kell!

2015. febr. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!