Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nők/lányok ismerkedni valaki?...

Nők/lányok ismerkedni valaki? Már többször olvastam ilyet itt, szóval kipróbálom én is!

Figyelt kérdés

26 éves, ápolt, magas srác fekete haj, mélybarna szem, békés arc. Úgy gondolom, elég jó szakmám van, kezdőként jó a fizetés, laza munkaidő. Nincsenek káros szenvedélyeim, napi rendszerességgel mozgok valami. Szeretem az extrém dolgokat csak úgy mint a jó témájú könyveket. Zenei ízlésem kifejezetten széles spektrumon mozog klasszikustól a kortársig. Kedvenc italom a zöldtea, amiről egyébként valamiért a mindig az utazás jut eszembe. Több nyelven tanulok, melyek a szórakozás mellett a hosszú távú céljaim eléréséhez szükséges tudást biztosítják számomra. Az ismerőseim többsége szorgalmasnak, jó humorúnak és a végletekig kitartónak tart. Inkább amolyan háttérember vagyok, illetve nagyon családcentrikus továbbá igénylem azt, hogy kimutathassam az érzéseimet, a pozitívakat és a negatívakat egyaránt. Ha támogatnak, akkor mindent megteszek a személyért és vissza.


A 186 cm-hez 95kg társul, ami azért nem csak izom. Valahogy az edzés megy, de a zsír az nem. De talán nem is baj, mert olyan duzzadt mellbimbóim vannak, mint egy nőnek ha túlfogynék zsírból akkor akár fogasnak is jók lennének. A fekete haj, sok helyen őszes, már ahol még nem hullott ki. De egyébként, ha azt hiányolnád, simán kárpótolja az a nagy fekete szőrfelület, ami gyakorlatilag a bőrfelületem 75-85% fedi. A végtagokról nem beszélnék has, mellkas, váll, a hátnál a nyak (kicsit olyan sörényforma) fenék, és a lapockák alatti "szárny kezdemények". DE nyugi, hónaljak meg lent vágva! Az alapvető higiéniához szigorúan tartom magam. Tényleg ápolt vagyok, csak hébe-hóba nagy melegben izzadok, meg a fogaim is furán álnak, hiába mostam őket 2-szer egy nap, sehogy nem akartak megregulálódni. Az arcomat békésnek tartják, de ez olyan, mint a cuki, inkább ronda (a szemüveges fajta), mint egy Marlon Brando. Ha most úgy gondolátok, hogy ajaj, kezd gyanús lenni a srác, hát tévedtek, mert a szakmám tényleg jó, komolyan, jó vagyok benne, beosztásomhoz képest nagy sikereket érek el. Csak ezért, ha határidő van, akkor eltűnök napokra, bár jobban belegondolva amúgy is megdolgozom a napi 10-13 órát. A pénz témához talán hozzá kell fűznöm, hogy keleti-vidéki fizetéshez képest elviselhető a helyzet bár, Bp. egy hét alatt elmenne. Jól értek a pénzhez, pl egy éve dolgozom ebben a beosztásban és 8 havi fizetésemet sikerült megspórolnom. Spórolás az megy, a költekezés az nem annyira. Ezt teszi a minimalista életszemlélet. Albérletre és kajára költök, esetleg "must to replace" dolgokra meg, ha néha lehívnak a haverok, akkor pár sörre, meg egy-két szál cigire, de amúgy hónapokig kibírom ezek nélkül, többnyire. Már csak azért is mert másnaposan olyan vagyok mint egy hulla, mindegy mit csinálok büdös és mozdulatlan. Szeretem a romantikát, amennyiben az nem tart tovább az adott pillanat adott tűréshatáránál, mert amúgy elvörösödök és talán be is könnyezek, ami miatt meg furán kezdek viselkedni, úgy értem még furábban, mint addig. Hazugság az meg nem megy, mert lesül a pofámról a bőr az adott pillanatban. És mi van a családdal, az tényleg egy király dolog, alig várom, hogy legyen, csak úgyis lesz majd valami baj, már látom...


jah meg a hátam is púpos de csak egy kicsit, főleg ha fáradt vagyok (vagy ha b**zok kihúzni magam)


Na valaki ismerkedni?


2015. febr. 15. 21:15
 1/2 anonim válasza:
Hát nem lehetsz egy főnyeremény, de legalább őszinte vagy.
2015. febr. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
:D :D na igen, de ez az élet, abból építkezünk amink van
2015. febr. 16. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!