Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek érdeklem vagy...

Szerintetek érdeklem vagy csak szórakozik velem?

Figyelt kérdés

Egy buli alkalmával összeismerkedtem egy sráccal (barártnőm pasijának legjobb haverja egyébként). Együtt mentünk haza és vagy 2,5 órát beszélgettünk,nagyon jófej volt :)

Aztán pár napra rá írt is nekem.Beszélgetünk kb.3 hete (kisebb nagyobb kihagyásokkal)Ezt a beszélgetést úgy kell értelmezni,hogy óránként váltunk 2 mondatot... ha ír valamit és simán leláttamozom akkor kb.egy 20 percen belül ír XD De nem hívott még sehova sem....


Nem tudom,hogy csak mint barát vagy esetleg többet is szeretne tőlem??

Mert azt még a buliban mondta h bejövök neki :D



2014. dec. 10. 22:44
 1/3 anonim ***** válasza:
nem tudom mit vársz tőle, ha nem is nagyon reagálsz a szövegeire.
2014. dec. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

mindig reagálok,válaszolok,kérdezek :D

csak amikor ír valami olyat akkor jó most én erre mit írjak?? és inkább nem írok neki

2014. dec. 10. 22:56
 3/3 anonim ***** válasza:
61%
hat akkor jo unalmas egy bekepzelt liba lehetsz..:D sztem ne csodalkozz ha a paliknak majd csak a szexre kellesz.
2014. dec. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!