Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 16 éves lány vagyok és tetszik...

16 éves lány vagyok és tetszik egy fiú, akivel egy osztályba járunk és hát nem sokat beszéltünk és el szeretném neki mondani, de félek, hogy mi lenne a válasza. Mit ajánlatok hogyan mondjam el neki? Hogyan szabaduljak meg a félelmemtől?

Figyelt kérdés
Ja és még nem volt pasim és nem vagyok valami beszédes.

#fiú #szerelem #egy osztályba járunk
2015. febr. 10. 19:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Pedig szerintem bölcsebb lenne, ha előbb inkább beszégletnétek, ismerkednétek.
2015. febr. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is, mi van, ha megismered és rájössz, hogy egy barom? Ha nem sokat beszéltetek eddig, akkor egyelőre csak a külseje tetszik.


Szerintem így félig ismeretlenül elég gáz lenne azzal előállni, hogy tetszik...

2015. febr. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fogadjunk, hogy az osztály (egyik) legnépszerűbb, leghelyesebb, legdumásabb pasiját nézted ki magadnak. Amúgy meg ő legalább tudja, hogy egyáltalán a világon vagy? Ha nem, akkor menj oda te, és beszélgessetek, a többi majd kiderül.
2015. febr. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Tisztában vagyok vele, hogy beszélnem kellene vele. De nem tudom legyőzni a félelmet.

és nem épp a legnépszerűbb, de na..

2015. febr. 10. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!