Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ti hogy vagytok ezzel? Veletek...

Adrii:) kérdése:

Ti hogy vagytok ezzel? Veletek volt már ilyen?

Figyelt kérdés
Van egy fiú és már napok óta beszélgetünk/ismerkedünk. Ha én nem írok, akkor egyáltalán nem is beszélünk. De amikor ráírok, akkor mindig olyan jókat beszélünk, vagyis én azt veszem észre. Nem ciki hogy állandóan én írok rá..?
2015. febr. 19. 18:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Sztem nem.

26F

2015. febr. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csak nem mer rád írni,van ilyen.Majd egyszer eljut odáig is D
2015. febr. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
de ciki
2015. febr. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Simán megemlítheted vicceskedve az egyik beszélgetés végén, hogy "azért néha te is rámírhatsz ám :P". Nem bántó, de venni fogja az adást. A fiúkkal kicsit egyértelműbben kell viselkedni, mert sokminden nem esik nekik le :)
2015. febr. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen velem is szokott így lenni és én vagyok a fiú. Mindig úgy írnak rám és ez nem azért van, mert leszarom őket, csak nem érzem szükségét annak, hogy ráírjak bárkire is. Ha valaki akar velem beszélgetni tudja, hogy hol talál meg.


Ja és nem ciki.

2015. febr. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!