Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mire véljem ezt?

Mire véljem ezt?

Figyelt kérdés
Nos. A sulimba van két felettem járó csajszi akivel jóba vagyok és nekik van egy ismerősük, egy srác, akivel összeakartak ismertetni engem, ezért tegnap elmentünk négyen inni egy közeli városba. Egész este a sráccal voltam dumáltunk meg minden. Ő komoly kapcsolatot akar tehát eléggé feltűnt hogy velem tervezi ezt. Sajnos én nekem meg nincs meg az érzés iránta, ami nálam általában első találkozásnál megvan, de most nem volt, ergo ilyenkor én nem is szoktam tovább erőltetni a dolgokat. Meg hát az olyan típusú srácok mint ő nálam inkább haver kategória. De egész jól elvoltunk. Viszont egy haverom a suliból akivel elég érdekes a kapcsolatunk (sokszor vitázunk, bunkózunk a másikkal viszont van amikor meg teljesen okés minden) kiakadt amikor meglátott engem ott. Elkezdett oltári bunkó lennni ok nélkül amit nem értettem. Meg is kérdeztem mi az oka ennek a hirtelen jött "kedvességének" azt mondta hogy csak utál meg hogy nincs itt semmi keresnivalóm estébé. Kicsit szarul esett de nem érdekelt akkor, inkább direkt idegesítettem kicsit. Viszont egy fél óra után kinnt oda jött hogy ne haragudjak és 1 órán keresztül beszélgettünk olyan jót mint még soha. Ezek után a másik sráccal elmentünk kajálni meg józanodni. Azt mondta hogy azért csinálta ezt a másik srác mert féltékeny mivel hogy elvileg én tetszek neki és zavarja hogy egész este vele voltam. De sose viselkedett még úgy hogy konkrétan az jöjjön át hogy bejövök neki valamilyen szinten. Csak most, de nagyon. Most hova tegyem ezt az egészet?
2015. febr. 21. 17:17
 1/3 anonim ***** válasza:
rövideben?
2015. febr. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

gyere át az ágyamba, megdumáljuk, miután elmentem :D

ennyi duma

2015. febr. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Most egész pontosan mit vársz tőlünk? Mi döntsük el, hogy hogyan tovább?

Neked is lejött, hogy a haversrác szerelmes beléd, ezért volt annyira kiakadva amikor meglátott téged azzal a másikkal. El kell döntened, hogy mit is akarsz, mert a barátodnak egyértelműen tetszel. Ez sokáig nem mehet, mihamarabb tisztáznotok kell egymással, hogy hogyan tovább. Ne engedd, hogy sokáig tápláljon irántad hiú reményeket, ha te magad jól tudod, barátságnál többet nem szeretnél tőle. Ezzel csak fölösleges fájdalmat okoznál neki. 26/F

2015. febr. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!