Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Azok az egyedülálló férfiak,...

Azok az egyedülálló férfiak, akik rengeteget dolgoznak, nekik hogy van erejük, türelmük, motiváltságuk, idejük nőkkel ismerkedni?

Figyelt kérdés
2015. febr. 22. 09:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Nehezen.
2015. febr. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Valakire el kell költeni azt a pénzt, amit megkeresnek.
2015. febr. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Arra mindig van
2015. febr. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
Amikor napi 14-16 óráztam (extrém esetben még 24 órákat is bevállaltam), semmi életem nem volt. Alig vártam, hogy hazaérjek, és aludjak. Az itthoni teendőkkel együtt még a 12 órázás mellett a maradék szabadidőben sem volt könnyű a hobbinak, az ismerkedésnek, a családnak, haveroknak stb. hódolni. Lelkileg rendesen le tudja építeni az embert, ha csak a munkába temetkezik. És akkor még meg kéne felelni tökéletesen mindenben a nőnek, holott egy "laza" 14-15 órás, munkahelyen rabszolgaként eltöltött "kellemes" műszak ledolgozása után este a boltban a kimerültségtől alig bírok megszólalni, amikor az eladólány megkérdezi, hogy mi a nyavalyáért keresem a kenyeret az üdítős polcon...
2015. febr. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én általában 12 órát dolgozom+itthon is, és vannak a kötelezők, mint főzés, takarítás, mosogatás. Aztán amire lenne idő, addigra már kedvem nincs. Ha annyira akarnám biztos lenne különben.
2015. febr. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 ekvinitus válasza:
Az erő adott, türelem nem igazán szükséges, motíváltság génkódolt, időt pedig szakítani kell rá.
2015. febr. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Baromi nehezen. 12 órás műszakba dolgozok, 3 nap munka 3 nap pihenő, de időnként kötelező túlóra van valamelyik pihenő napunkon így elég kevés a szabadidőm javarészt hétvégéim mind a munkával telnek sajnos, időm meg erőm nincs elmenni sehová még ha pihenek akkor is.

Már a kedvenc időtöltésemről is teljesen le kellett mondanom mert ugye az idő, és a kimerültség végett egyszerűen nincs rá erőm. Mellette járok esti tagozatra képzésekre a munkahelyemen belül így a műszakjaimat úgy osztják be hogy jó legyen minden ezért végül visszaraktak 8 órába de csak 1 műszakba így állandó délelőttösként nem rossz a helyzet csak hétvégén is van munka helyette hétköznap vagyok otthon többnyire a sulim miatt így osztanak be. Jó időnként kitudom harcolni a szabad vasárnapot de az is többnyire családi programokkal telik.


Ha meglesz a vizsgám és áttudnak tenni a raktárba logisztikára hétfőtől péntekig 8 órába akkor már fellélegezhetek mert sokkal könnyebb lesz az életem akkor. De ez még eltart nyárig és utána is kitudja mikor megy nyugdíjba az elődöm mert már variálgat. Addig meg ki kell bírjam így mert jó a munkahelyem nem dolgozom ki a belem annyira, meg a fizetés szempontjából megéri ottmaradni mert 50 km-es körzeten belül ilyen helyet ha meghalok sem találok.

2015. febr. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sehogy! Azok bérrabszolga senki. :(
2015. febr. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!