Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egyedülálló csinosabb lányokho...

Egyedülálló csinosabb lányokhoz lenne egy kérdésem?

Figyelt kérdés

Van-e köztetek olyan, akit nem legyeskednek körbe a srácok, ergo egy sem udvarol nektek, ha igen, hogy viselitek ezt?

Mennyit kattogtok azon, hogy senki sem közelít felétek?

Szerintetek miért vagytok egyedülállók?


Kort is írj.


2015. febr. 8. 20:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs de nagyon rosszul esett 27éves lány vagyok és életemben még
2015. febr. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyen vagyok. Szerintem az is benne van abban, hogy nem közelednek felém, hogy én se közeledem a fiúkhoz, nem keresem a társaságukat, nem töröm magam, hogy legyen kapcsolatom. Szerintem ez a "miért vagy egyedülálló" kérdés kicsit pejoratív -- én anélkül is teljesnek érzem magam, hogy lenne valakim, így jól érzem magam a kapcsolati státuszomtól függetlenül.


19/L

2015. febr. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én ilyesmi vagyok. Sokszor látom, hogy az idegen pasik megnéznek, tudom, hogy sokuknak bejövök, kocsmákban, bulikban is sokan betalálnak. De az ismeretségi körömben egyáltalán nem rajonganak körbe ilyen értelemben, és nem is tudok róla, hogy jelenleg bárkinek is komolyan tetszenék. Én inkább havernak vagyok alkalmas a legtöbb srác számára. Nem vagyok szolid, csendes, visszafogott, meg még amit a lányoktól általában elvárnak. Egyszerűen öltözködöm, iszok, cigizek, káromkodok, inkább jókat röhögni szeretek, mint flörtölni. Másrészt elérni is nehéz engem, a facebookra hetente egyszer felmegyek pár percre, de ennyi. Ha valaki ismerkedni akar, akkor igenis hívjon el valahova, ne neten keresztüli lelkizéssel akarjon közel kerülni hozzám.

Nem zavar, hogy ez így van. Bármikor megváltozhatnék, külsőre, belsőre, viselkedésre, stílusra. Onnan már bármikor szerezhetnék barátot. De nem akarok olyan pasit, akinek nem tetszik az, aki vagyok. Tudom, hogy a fiúk nagy része el sem tudna képzelni maga mellé ilyen lányt, de ezeket a fiúkat én sem akarom. Szóval jó ez így, majd találkozom olyannal, aki srácban hasonló mint én. 18l

2015. febr. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!