Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy kezdeményezzek, hogy...

Hogy kezdeményezzek, hogy írjak rá egy fiúra?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel a hétvégén együtt voltunk el szórakozni, ott ismerkedtünk meg (közös barátok miatt). És nagyon szimpatikus, este beszélgettük, figyelt engem, rám mosolygott, kezemet simogatta és mikor búcsúzkodásnál mikor megölelt nem akart elengedni. Másnap reggel be is jelöltem, gondoltam jó lenne beszélgetni, nem tudom mikor találkozunk legközelebb, de hogyan írjak rá? Az ilyen "Szia Hogy vagy?" stílusú beszélgetés nem tart valami sokáig... :/ Lányok, ti ilyen helyzetben mit csináltok? Fiúk, ti minek örülnétek?

17/L



2015. febr. 22. 17:58
 1/1 anonim ***** válasza:
biztos volt valami témátok amikor beszélgettetek ráírsz úgy hogy arról a témáról kérdezel
2015. febr. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!